Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha elmennék szakemberhez és...

Ha elmennék szakemberhez és kiderülne hogy szociopata/pszichopata vagyok, bezárnának vagy szabadon elmehetnék?

Figyelt kérdés
Mondták már hogy nem vagyok normális, én meg őszintén szólva nagyon szeretek magammal foglalkozni (önismeret szempontjából), szóval most már kíváncsi vagyok, mi van. Internetes leírások alapján simán lehetek az, de ugye az lenne a biztos, hogy ha hozzáértő állapítaná meg. Lenne-e egyáltalán értelme elmenni, csak a kíváncsiság miatt? Szóval úgy, hogy nem akarok "meggyógyulni".
2011. márc. 29. 03:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem is gondoltam volna,hogy más is gondolkodik így.Meg tudom érteni.Engem sem tartanak teljesen 100-asnak:DDeee,szerintem attól,hogy valaki nem "NORMÁLIS",még nem lesz pszichopata.

Én pl. szarok a normákra.Nem érdekel,mi lenne normális meg mi nem.Mármint,ahogy a legtöbb ember érti ezt a normális szó alatt.Mondjuk érdekes még az is,hogy akik rám mondták,hogy normálatlan vagyok,simán megkínoznak akármilyen állatot,nekem meg egy szúnyogot nincs szívem agyoncsapni.

2011. márc. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyébként hazamehetnél.Tele vannak.:D
2011. márc. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Átvernéd a szakembert, elkövetnél pár bűntényt, egy idő után elkapnának és börtönbe kerülnél.
2011. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első: Értem, de pl. én simán meg tudnék kínozni egy állatot. Kisebb koromban csináltam is, bár csak ilyen csigákkal, meg gyíkokkal főleg... Most már persze nem teszem, mert nem akarom hogy ebből probléma legyen, van jobb dolgom is.


Utolsó: Na jó, de ha nem csináltam még semmit, akkor gondolom ők sem tehetnek semmit. Végül is aki pszichopata, nem lesz feltétlenül bűnöző.

2011. márc. 30. 09:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen,én is megnéztem gyerekkoromban,hogy repül-e a légy szárnyak nélkül meg ilyesmi.Amellett,hogy csak ártok vele,még rossz érzést is okoz,hogy véget vetettem egyéletnek,ami rám nézve nem is veszélyes.Előreláthatólag szerintem Téged azért sorolnak ide,mert tudva,tudattalanul próbára teszed az emberek türelmét.Legalábbis nekem ez ugrik be:)
2011. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Idézek tőled: "simán megtudnék kínozni egy állatot...persze azóta nem teszem, nehogy baj legyen belőle" Hááát...őszintén szólva mutatsz antiszociális személyiségjegyeket. Mondatodra pedig azt reagálnám, én meg simán meg tudnál kínozni téged, ha ilyen személyiség vagy. Érdekes, hogy ezt a kínzást leírtad, semmit nem írtál arról, hogy ezt egy picit megbántad volna, csupán arról, hogy most azért nem teszed, nehogy zűr legyen belőle. A megbánás hiánya jellemző a szociopátiás személyekre, önmaguk mentegetése viszont nem. Szóval te inkább egy szimplán szemét alak vagy.
2011. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy megbánnám, nem szoktam megbánni semmit, pedig szoktam rosszabb dolgokat csinálni.. (nem ilyen komolyakat, csak olyanokat amiket elvileg meg kellene bánnom.. pl. megsértek másokat direkt/nem direkt)
2011. máj. 14. 02:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudod,a dolgokró nem a megbánás bizonyítja,hogy jó vagy rossz.Talán sokan nem bírják a fejedet,mert olyan vagy,amilyen,Engem sem szeretnek sokan.Nem is kell.De,ha azért nem érzel megbánást,mert sokan megbántottak és inkább menekülsz a saját gonoszságod lelple mögé,azzal magadnak ártasz.Megbánod vagy nem,de magaddal b@szol ki.Lehet,hogy olyan személyiség vagy,akit nem érdekel,hogy beteg-e vagy nem.De szerintem csak egy kétségbeesett,megtévedt gyerek lehetsz,aki nem tudja,hova illeszkedjen be.Ha tovább erőlteted azt,hogy te egy végtelen g.ci alak legyél,arra számíthatsz,hogy kéthetente hülyére vernek meg megaláznak.Jegyezd meg,hogy mindenki azt kapja,amit megérdemel.Hiába nyavalyognak sokan,de így van.Veled is.
2011. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek már, kétségbeesett meg pláne nem, szóval nem értem miről beszélsz. Soha nem alázott meg senki. És nem is ez volt a kérdés.
2011. máj. 15. 19:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel,hogy mi van írva a személyidbe?
2011. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!