Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért fog el olykor egy...

Miért fog el olykor egy hihetetlen szörnyű belső rossz érzés?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen összeszedem magam ,talpra állok, ismét lesznek(lennének) céljaim .És akkor jön vmi belső rossz érzés, félelem amit nem tudok megfogalmazni de iszonyatos ,az életem értelmét töri ketté..-ahhoz tudnám hasonlítani mikor a tojássalátától gyomorrontásod van hánysz napokig és rá se bírsz nézni vagy gondolni az adott dologra talán soha többé- na ez van nálam .csak az élettel ,a dolgokkal. Az meg külön abszurd hogy mindig olyan dolognál jön elő ami AKAROM hogy fontos legyen ,mert különben semmi nem viszi előre az életemet ,és megint kiborulok.


Mitől lehet ez ? Attól rettegek ami a legfontosabb ?Mért ?

És ez lehet akár a nyelv tanulás, munkaterület ,hobbi ,bármi értitek bármi ?! és akkor nem bírom csinálni képtelen vagyok és gyomortáj bennem van ez az érzés ..és nem tudom honnan jön .


Egyszer csak jön.. :(:(


Ilyenkor talajtalanná válok elveszítem a biztonságérzetem kétségbeesek ,hogy mi lesz így tovább?!

Valaki hasonlóban ?

MIT LEHET TENNI EZ ELLEN ?

SEGÍTSETEK!!! Nagyon kikészültem .. :(:(


2011. ápr. 21. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kezdődő pánikbetegség is, ill. annak előjele. Ne agyalj sokat azon hogy nem sikerül valami ! Bevonzod a negatív eseményeket akkor...
2011. ápr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Voltam pánikos 8-10éve 16-17 évesen, de kigyógyultam,sok akarat erő meg hit kellett hozzá. Néha még előjön egy két dolog,de azokat ismerem .Ez nem olyan. hasonlít, de ismerem a pánikreakciót szóval ez valami egészen más sz@r.


DE azért köszönöm.

2011. ápr. 22. 00:04
 3/7 A kérdező kommentje:
ez valami olyan hogy megkérdőjeleződik bennem az adott dolog .ami kezdetben lelkesít aztán 1x csak átfordul,valami olyanba amivel nem tudom hogy azonos vagyok e, vagy hogy meg tudom e oldani, nem fogom e megbánni, de ezek csak árnyalják amit érzem. mert az leírhatatlanul rossz . :(
2011. ápr. 22. 00:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan emiatt járok terapeutához, hogy ennek az átható bizonytalanságérzetnek az okát, ami nem hagy előre jutni, megtudjam.
2011. ápr. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A félelmet kell legyőznöd. Szerintem amiről beszélsz azt szorongásnak hívják. Azért rettegsz pont attól ami a legfontosabb mert ha nem számítana nem rettegnél. Félsz, hogy mégsem sikerül elérni a célod, félsz a kudarctól. Kezdj el meditálni! Nagyon sokat segít! Olvasd el A most hatalma c. könyvet (Eckhart Tolle).
2011. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez bizony sajnos pánikbetegség...Nekem is így kezdődött,bármit csináltam,mindig rossz érzés fogott el,meg a rettegés hogy megfogok őrűlni.De aztán utána olvastam ennek a betegségnek,és kicsit megnyugodtam.Az a lényeg hogy nem szabad megijedni.
2011. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azt ajanlom, hogy menj el egy paphoz lehet hogy nem vagy hivo de akor is tud egy pap segiteni!!!
2012. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!