Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet kezelni az idegessé...

Hogy lehet kezelni az idegességet? Most ez miii?

Figyelt kérdés
elég lobbanékony vagyok, most pl majdnem földhöz vágtam a laptopom, mert elment a net. Múltkor majdnem lekéstem a buszt (egyébként megy másik, nem lett volna nagy baj belőle), és percekig tartott mire elmúlott a remegésem, kapkodtam a levegőt, meg ilyenek. Akkor még olyan volt mostanában többször is, hogy egy másfél órás előadáson/szemináriumon teljesen pánikba estem, amiért nem voltam wc közelben. Folyamatosan úgy éreztem hogy be fogok pisilni, kivert a víz, dobogott a szívem mint akit üldöznek, és össze-összerándultam. Közben nem is kellett wcre mennem. Teljesen ki vagyok. A sok idegességtől állandóan hüvelygombám van. A szerelmi életem sincs rendben, nem tudom mit érzek, bizonytalan vagyok, stb. Régebben voltam már pszichiáternél, aztán úgy éreztem egyedül is megbirkózom mindennel. Így is volt egy ideig. De nincs ennyi pénzem, hogy megint oda járjak..
2011. ápr. 23. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig érdemes lenne valami segítséget kérned. A TB támogatott terápiák tudom, hogy nem olyan hatékonyak, mint a magánterápiák, de a semminél többet segítene. Csoportterápiák sokkal olcsóbbak, kiegészítésként nagyon jó lenne.
2011. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magne b6. Stresszoldó, vitamin, és nem is drága, én is azt szedem!!!
2011. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!