Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek a barátnőmmel,...

Mit kezdjek a barátnőmmel, aki már öngyilkossági kísérletet tervez?

Figyelt kérdés
Már egyszerűen kiborít! Néha boldog, máskor meg az első fára akasztaná fel magát. Már mások, és én is próbáltuk lebeszélni, de kiszámíthatatlan...mit lehet csinálni? Mert félek, egyszer tényleg megteszi...
2009. márc. 6. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez hagulat ingatozásra utal.Beszélj a szüleivel,mondj el nekik mindent.Valoszinü orvosi kezelésre van szüksége.Minnél hamarabb tedd meg,nehogy késö legyen.
2009. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is hasonló jellegű problémáim voltak évekig, ezt bipoláris zavarnak hívják. Valaki javasolta, hogy szedjek rá omega3-at, mivel annak semmilyen mellékhatása nem ismert és kutatások bizonyították, hogy a szedése segít hasonló problémákon is. Nekem megszűntek tőle a zavaraim (én terápiás céllal napi 960mg EPA-t szedtem pár hónapig).


Itt találsz róla leírást:

[link]


Én innen rendeltem, mivel ezt találtam a legolcsóbbnak (hatóanyagához képest):

[link]


Emellett javasolt szakemberhez is fordulni (egy pszichológus is például sokat segíthet)!!!

2009. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképp pszichológushoz vagy pszichiáterhez kéne kísérni.
2009. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Mindenképpen beszéld le róla!!!!!! Itt nem a pszichológus az egyetlen megoldás!

Mindig éreztesd vele, hogy szereted és mellette vagy, mindent megtennél érte, és foleg, hogy VAN ÉRTELME AZ ÉLETÉNEK.



Princess

2009. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Vszeg mániás depresszióban szenved.

szakorvosi kezelésre van szüksége, mert ez nem csak vmi spontán múló rosszkedv.

2009. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, csak én magamban kattogok főleg, meg a dokimnak
2009. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én detto ugynez de mostanában már jo kedvem sincs. A munkába temetkezem addig sem gondolok a halálra. de az okom az hogy a párom akivel 4éve vagyok együtt elakat hagyni
2009. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!