Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy kb. fél...

Miért van az, hogy kb. fél éve sokkal többet és könnyebben sírok, mint azelőtt bármikor?

Figyelt kérdés
A vérnyomásom is az utóbbi időben "magas" 140-155, ez nekem magas, mert amúgy 110-120 szokott lenni. Szédülés is gyakrabban előfordul mint korábban és az az érdekes hogy olyanokat kívánok meg amik ízben különbözőek (édesre sós, sósra savanyú)de nem vagyok terhes. Sokkal érzékenyebb vagyok mint máskor és nem tudom az okát. Nincs komoly magánéleti problémám, sőt minden jól alakul, mégis ha összeveszünk a párommal, akkor annak tuti hogy sírás a vége és nem tudom visszatartani.
2011. ápr. 28. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése,stressz...más nem jut eszembe.
2011. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót már 4 éve szedek, eddig nem volt ilyen gondom vele.
2011. ápr. 29. 07:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem zárja ki szerintem.Bár lehet hogy más oka van,inkább stressszes időszakod van.Amúgy én 10 éve szedek és igaz ilyen gondom nincs vele,de az utóbbi pár évben volt vele elég baj amit sajnos az okozott.
2011. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!