Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hízhatnék tabletták...

Hogyan hízhatnék tabletták nélkül?

Figyelt kérdés
Én még csak 14 éves vagyok, de hízni szeretnék mert nem vagyok valami kövér gyerek, igaz nem akarok olyan duci lenni, csak azért legyen rajtam pár kiló, azért mégis.
2009. márc. 6. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél sok csokit és chipset, minél többször.
2009. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sportolj valamit, ússzál kondizzál biciklizzél stb. (de ne túl sokat) Csak az a lényeg, hogy !!rendszeresen!! megmozgasd minél több testrészedet, és egyél mellette sok húst illetve olyan kajákat, amiben sok fehérje van.


Én a chips-et nem igazán ajánlanám, mivel tele van szénhidráttal és zsírral (gondolom a hízással nem azt szeretnéd elérni, hogy minél nagyobb hasad legyen:)


Tudom, hogy írtad, hogy nem szeretnél tablettákat, de abban az esetben, ha nem tudsz rendesen enni (étvágytalanság vagy vmi miatt), léteznek erre vitamin tartalmú étrendkiegészítők (pl.: a B vitaminok növelik az étvágyadat). De ha utána nézel milyen kaják tartalmazzák nagy mennyiségben ezeket a vitaminokat (főleg B12-t) és céltudatosan táplálkozol, akkor az étrendkiegészítőre sem lesz szükséged...

2009. márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akinek gyors az emésztése, mint nekem is az hiába eszik sokat nem segít. Tényleg a mozgás a kulcs, eleinte fogyni fogsz de hamar elkezd gyarapodni az izom és teltebb, formásabb leszel. Edzéshez való fehérjeport/tablettát ajánlom kortól függetlenül midnenkinek, írtam már több kérdéshez is. Nincs bennük semmi hormon vagy ilyesmi, amire az ember először gondolna! Egyszerű fehérjekeverék, amitől nőnek az izmok. Amit én szedek abban szója-, tojás- és burgonyaprotein van, meg sok féle vitamin és aminosav (amiből a fehérjéket építi fel a szervezet). Kérdezd meg az édesanyádat mi a véleménye a dologról, mert ezeket nagy kiszerelésben lehet kapni, így több ezer forintba kerülnek. Menjetek el együtt egy edzőterembe, a legtöbben árulnak ilyeneket és kérdezzétek meg melyik lenne a legjobb neked egy sima fittnesshez mondjuk, vagy úszáshoz. Biztos tudnak segíteni.
2009. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy ezek nem olyan tabletták, amiket az orvos felír. Azok gyakran hormontartalmúak. Egy barátnőm édesanyja is olyat szedett fiatal korában mert nagyon sovány volt. Hirtelen magára szedett cagy 30 kilót és soha többet nem tudta leadni. Ha tippelnem kéne most úgy 90 kg körül van. Semmiképp nem ajánlanám..
2009. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

11:27-es válaszoló vagyok.


Teljesen egyet értek az előttem válaszolóval! Én is szedtem egy ideig fehérjét, mivel én is sovány alkatú vagyok, nekem teljesen bejött (bár én B12-t is szedtem mellé, de ez is csak egy vitamin, és mivel vízben oldódó, így semmi kárt nem is tudsz okozni vele).


Ha a fehérje már így szóba került, szeretném kiegészíteni egy linkkel:

[link]


Itt kérhetsz tanácsot edzőtől online a táplálkozásoddal ill. sportolással kapcsolatban.

Mivel a kondizók számára egy nagyon fontos dolog a tömegnövelés, ezért ők szinte profik ebben a témában. Biztos vagyok benne, hogy hasznos tanácsokat tudnak adni, hogyan tudnál felszedni egy pár kilót (én is kérdeztem már tőlük hasonló dolgokat).+az oldalukon rengeteg ehhez a témához kapcsolódó akár tudományos cikket is találsz.

2009. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Amint említettem semmilyen tabletta..minimum vitaminok.na azok kellenek. : DD
2009. márc. 7. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:
A vitamintól nem tudsz hízni..
2009. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jójó.

Eddig köszönöm a nagyszerű tanácsokat.Mindegyiket kifogom próbálni..étrendeket nem tudtok?

2009. márc. 8. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!