Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyire hatásos a Frontin?...

Ennyire hatásos a Frontin? Részletek lennt.

Figyelt kérdés
Alvásproblémákkal küzdök lassan 3 éve (amióta munkahelyet váltottam); nem tudtam egyhuzamban aludni 6 órát. Olyanok voltak, hogy 2-3 órát aludtam 5-6-szori megszakításokkal, meg ilyen horribilis dolgok, vagy 5 órát aludtam, de 20percenként kb fél órára mindig felkeltem (megnéztem az órát innen tudom), vagy egész este csak forgolódtam az ágyban alvás nélkül, egyszer csak azt vettem észre, hogy már indulni kell (reggel lett), stb. Anno Stilnoxot szedtem (időnként most is), amire első használatra halucináltam (elég ijesztő volt:-D), de hatott, tudtam aludni 6-7 órát folyamatban. Tegnap beszedtem egy szem Frontint, és eddig 17 órát aludtam, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Le se tudom írni, h milyen jó érzés végre aludni! Akkor ez pszichikai alvászavar nálam, esetleg a munkahelytől? Mondjuk szerencsére 1 hónapon belül elmegyek innen, mert már lelkileg ki vagyok készülve tőle (hosszú történet), de akkor az alvászavar gyökerei lehet a rossz munkahelyi háttér?
2011. ápr. 28. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp stressz okozó dolog a munkahely, de menj el dokihoz és ott is mond el ezeket. Valószinű, hogy nagyon ki va az idegrendszered és néha előfordul, hogy ilyen sokat tudsz aludni. De be kellene állítani normálisan. És magadtól ne nagyon kezdj gyógyszer cserébe, vagy plussz gy. szedésbe! Megviseli a szervezetet! :)
2011. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!