Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van, hogy a tavasz és a...

Mitől van, hogy a tavasz és a nyár gondolatára kétségbeesek?

Figyelt kérdés
valamiért ha arra gondolok h délután 5 óra van és még süt a nap és ez csak egyre tovább fog húzódni időben, és megint sokat kell várni a jó hidegre oylan honvágy szerű érzés fog el...mitől lehet ez?:S
2009. márc. 8. 17:10
 1/6 A kérdező kommentje:
hogy*
2009. márc. 8. 17:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom jobban érzed magad a hidegben és a sötétben. Normális ez az érzés, de az emberek többsége pont az ellenkezőjét preferálja. Nagyon semmit sem tehetsz ellene, mert jön a tavasz és a nyár, de, ahogy az idő rohan mostanság, nemsokára itt lesz az ősz és a tél.
2009. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
nem vagy véletlen depressziós?
2009. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

én már nagyon örülök a tavasznak.nem kell fagyoskodva a buszt várni,ha egyáltalán jön,nem kell az a sok ruha,süt a nap,kint lehet lenni sokat.

Te szereted ezt a zord rossz időt?

2009. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj valamit tenni az életeddel!

Szórakozz, légy többet társaságban, akkor majd te is jobban fogod szeretni a nyarat, amikor jobb kedvűek az emberek, és nincsenek bezárkózva.

2009. márc. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem az őszt és telet, nincs ezzel semmi gond.


Próbáld megkedveleni a nyári időszakot is, és akkor évszaktól függetlenül jólérzed majd magad.

2009. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!