Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez jó módszer?

Szerintetek ez jó módszer?

Figyelt kérdés

Sokszor vagyok nyugtalan a suliban dolgozatok végett és anyunak az egyik ismerőse küldött ilyen Tai Chi zenéket.

Mikor nyugtalan vagyok ide ülök a géphez és lehunyom a szemem és jó erősen koncentrálok a zenei hatásra de nem feltételezem hogy a zene miatt van hanem a levegővétel miatt mert néha be is szédülök és az nyugtató érzést vált ki belőlem szóval erről kérnék pár mondatot hogy miért is van ez előre is köszi! :)


2011. máj. 11. 16:47
 1/2 A kérdező kommentje:
jut eszembe rá 1 szál cigit mindig elszívok meditálás előtt ha ez számít valamit 17/F
2011. máj. 11. 16:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Levegőt ne felejts el venni!

Mért lenne rossz hatással?? Szerintem azért szédülsz meg mert leesik a vérnyomásod. Mondjuk nekem ritkán használ ez a módszer. De én hirtelen haragú vagyok én pl kimegyek és valamit pakolok egyik helyről a másikra. Végveszélybe egy tuskót aprítok fejszével és közbe hangosan káronkodok. XD Miért ez normális vagy káros ??

2011. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!