Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokáig zaklatott egy olyan...

Sokáig zaklatott egy olyan srác, amilyennel még biztos nem találkoztatok. Azóta sem tudtam túljutni rajta, teljesen paranoiás lettem tőle, hogyan dolgozhatnám ezt fel?

Figyelt kérdés

A fiú mindig találkozni akart velem, egy perc nyugtom sem volt, már csak azért találkoztam vele, h békén hagyjon egy időre, és rettenetes dolgokat mesélt magáról, akárhányszor beszéltünk, az életkedvem elment, mostmár csak attól is, ha rágondolok.


2 hónapja nem jelentekezett, de még a suliban is mindig azt nézem, h mikor bukkan elő, nem merek azokra a helyekre menni, ahol ő szokott általában tartózkodni.

Mostanában hívogat vki, de nem szól bele, és fogadok, h ő az. Így mindig eszembe jut, és a sírás tör rám.


2011. máj. 17. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
szólj a szüleidnek!
2011. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szüleimmel már beszéltem, de semmi értelmeset nem tudtak tanácsolni, reménykedek benne, h vki majd itt tud bármilyen segítséget adni.
2011. máj. 17. 18:15
 3/5 tetris ***** válasza:
Ha legközelebb felhív, vegye fel anyukád, vagy apukád. Aztán hátha beleszól.
2011. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a cipőben járok...Az egyetlen, amit tehetsz, hogy minden létező kapcsolatot megszakítasz vele és minden kommunikációs forrást elzársz előle, se telefon, se sms, se e-mail, s közösségi oldalak, semmi, sehol ne válaszolj, reagálj rá...ignoráld!
2011. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Ismerős a helyzet. Én egy olyan sráccal voltam így, akit csak msn-ről ismerek. Egy ideig beszélgettünk msn-en, aztán találkozni akart. Ok, gondoltam semmi akadálya, találkoztam vele kétszer, suli után. Merthogy ott lakik egész közel a sulimhoz. Nagyon nem volt szimpatikus, rendkívül ellenszenves volt számomra. Én próbáltam is neki jelezni, hogy nem szeretnék vele többször találkozni, de nem vette a lapot, nagyon rámenős volt. Már nem is csak suli után, hanem 7végén is találkozni akart, sőt azt is felhozta, hogy menjek el hozzájuk... egy találkozás után... :S Persze, hogy nem mentem bele.

Esténként is gyakran hívogatott, hogy mi újság, blabla... Elég sok sms-t is küldött, amikor is egyszer csak elegem lett, és azt írtam neki vissza, hogy Hagyjál már békén!!! Nah azóta nyugton hagy. Jah, természetesen msn-en meg letiltottam. Kellemetlen egy srác volt. XD

Bocsi, hogy hosszú voltam, csak azt akartam kihozni ebből az egészből, hogy ha már végképp nem hagy békén, akkor válaszd Te is a drasztikus módszert, rázd le, ne kíméld! Ez nálam bejött. Ha meg továbbra is hívogat (szerinted ő), akkor ne vedd fel, és majd megunja. És ami még fontos, hogy próbálj meg ne rá gondolni, így hamarabb túl tudod tenni magadat rajta.

2011. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!