Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami jó ötlet depresszió és...

Valami jó ötlet depresszió és szorongás ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos depressziós vagyok és annyira szorongok, hogy képtelen vagyok elkezdeni megoldani azokat az okokat amik a kiváltják ezt (inkább nem gondolok rájuk vagy parázok). Genetika is sajnos, apai ágon nagyon sokaknál ilyen 20-25év között jött elő mint nálam. Valami ötlet, hogy lehetne kezelni? Minden érdekel: a táplálékkiegészítőktől a filmekig amik nektek segítettek:) Doki nem nagyon játszik, mert se nyugtatókon se antidepresszánsokon nem szeretnék élni, barátaim pedig vannak beszélgetni.
2011. máj. 23. 01:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a legjobb az orvos
2011. máj. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De miért? Xanax-al és antidepresszánssal kezelnek, az pedig max. egy évig jó ameddig rá nem függsz.
2011. máj. 23. 02:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy tippem van így hirtelen: az orbáncfű állítólag szorongás ellen jó, és kedélyjavító hatása is van. Hogy kúraszerűen hogy kell alkalmazni, azt nem tudom pontosan, de biztos leírják valahol neten.
2011. máj. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom hátha használ valamit.
2011. máj. 23. 03:00
 5/13 anonim ***** válasza:

A legjobb a pszichológus, nem ír fel gyógyszert.

Nyugtató, feszültségoldó hatású az orbáncfű, citromfű, kamilla, lefekvés előtt komló, macskagyökér, levendula.

2011. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem szokik hozzá az ember, ahhoz amit az orvos felír, csak a sc*entológusok mondják, hogy tőlük vásárólj mega dózisú vitamint, ez egy üzlet sajnos :(
2011. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért kell a szcientológus szót kicsillagozni.


Amúgy a magnéziumot tudom ajánlani, hogy szedjed, a fentebb leírt gyógynövényes cuccokat, valamint a meditálást és esetleg az agykontrollt is kipróbálhatod. És beszélgess minél többet a barátaiddal, mert igazából ezek szuper dolgok, de nem érnek fel egy tartalmas beszélgetéssel.


Jaj, de kis bölcs vagyok.

De tényleg így van.

Orvoshoz ne menj, bár tuti kis gyógyszerei vannak. Akkor már pszichológus vagy önsegítő körök.

2011. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már gyógyszerfüggő lettem. 15 éven át adták a sok nyugtatót és antidepresszánst és nem gyógyítottak meg. Nekem az omega3 segített. Folyamatosan szedem nagy dózisban. Azóta eltelt 4 év és nem szedtem gyógyszert. Nem egy ember lábalt már ki depresszióból az omega3-mal. teljesen tünetmentes vagyok, leszámoltam a szorongásos depresszióval. :)
2011. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szia


a gyógyteák tényleg nagyon jó ilyenkor. Ne filterest vegyél, az nem ér semmit.

A zsálya is nagyon jó erre.

[link]

van külön nyugtató tea, ebben minden együtt van

[link]


használj sokszor illatos gyertyát, illóolajokat :)

Beszélgess sokat!

Vagy szerezz be egy kis állatkát, annyira tud szeretni és annyira hálásak :))

2011. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A sport természetes antidepresszáns. Ha nem boldogulsz egyedül a betegséggel, el kell menni orvoshoz. Sokan orvos és gyógyszerellenesek, de nem ők szenvednek. Meg lehet gyógyulni ilyen betegségből szakember segítségével. Nem kell elhinni amit itt összeirogatnak. Ugye nem gondolod, hogy azért tanulnak az orvosok, hogy direkt ártsanak az embereknek. Van akinek használnak a gyógyszerek, de elképzelhető, hogy vannak súlyosabb esetek is akiknek évekig tartó kezelés sem használ. Az ilyen betegek nagyon ellene vannak a szakszerű kezelésnek.

Sokan azután kórházban is kötnek ki, na onnan több hónap alatt lehet csak kikerülni. Szerintem azt nem kell megvárni.

2011. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!