Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztél már olyat, hogy...

Éreztél már olyat, hogy teljesen össze vagy omolva, meg vagy sebezve, gyenge vagy, tele voltál kusza gondolatokkal, érzelmek nélkül? Mit csináltál?

Figyelt kérdés

1 borzalmas esemény történt,egyszerűen hihetetlen,hogy akiben a legjobban megbízol,MINDENT tud rólad,eljátssza a bizalmadat,összetör?!ehhez társulok én,a 0 önbizalmú ember.

olyan mint egy seb,érzem hogy vérzik,és azt is ,hogy nem fog egyhamar beforrni.nem éreztem még ilyet sohase.


2011. jún. 21. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvonulok. Jobb gyógyír nincs rá, ha a barátaim jelenlétével akarom orvosolni, nem segít, nem tudok rájuk figyelni. Hiába próbálnak segíteni, én szinte ott sem vagyok. Ki kell várni, amíg kitisztul belőled az üresség és tudsz másra is gondolni.
2011. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Leittam magam, beláttam a hibáimat és újragondoltam, elemeztem amíg be nem láttam, min és hogyan kell változtatni. Mindezt egyedül, kóborolva utcán / természetben. Persze a leivás rész kihagyható. :)
2011. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, több esetben is.

A legutolsóból 2 évig tartott felállnom. Igaz ez nem egy személy miatt volt, hanem csak úgy az élettől jött ez a pofon.

De csalódtam már óriásit emberben is, akiben a leginkább megbíztam, abban. Összetört, olyan volt, mintha kést döftek volna a szívembe, pedig sosem voltam belé szerelmes. Elgondolkodtam, hogy hol hibáztam és hogy ezek után hogyan viselkedjek vele. Fájt nagyon.

2011. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a gyomrom teljesen görcsbe van,ti tudtatok enni?

megpróbáltam 1 fél szelet kenyeret,de ki is jött.

2011. jún. 22. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen helyzetben vagyok. Elárulva érzem magam. Én se eszek rendesen, össze vagyok zsugorodva, nem is tudom mi ez....Van kedved dumcsizni? ki tudja, hátha jobb lenne idegennel átbeszélni az élet baját
2011. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szia,van:)
2011. jún. 22. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
írtam...
2011. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!