Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek becsavarodni?

Kezdek becsavarodni?

Figyelt kérdés
előre is lehet hogy nem jó helyre írtam a kérdést, és lehet hogy gagyi. engem zavar nagyon, hogy mikor befejezek egy könyvet ami nagyon tetszik utána úgy érzem, mintha kezdenék becsavarodni, egy-két napig nem érdekel semmi, csak az a könyv, és ez nagyon zavar, mit tegyek?
2011. júl. 14. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel.Kamaszkorú vagy, ugye? Érzelmileg érintenek az olvasottak, ez nagyon helyes, mert a lelked így gazdagszik.Megtanulod, hogyan éld át a másik ember sikerét, vagy kudarcát.Minden élmény raktározódik azalatt az egy-két nap alatt, míg"a regényben élsz" Jó lesz az még valamire valamikor.Egy könyvet olvasó fiatal előtt mindig megemelem a kalapom. Most is!
2011. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mondjuk egy egy régi animet végéignezek, csak nosztaligéából akkor is igy van
2011. júl. 14. 16:06
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor élve a lehetőséggel ajánlom neked Darren Shan összes könyvét. kb öszzesen 8k oldal :D elolvastam mind mer beszarás milyen jó
2011. júl. 14. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!