Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi fél szem cipralexet irt...

Napi fél szem cipralexet irt fel az orvos, mellé frontin 0.25mg 2*1szem, mi a véleményetek, sok ez igy?

Figyelt kérdés
Holnap kezdem a cipralexet,mert reggel kell bevenni,és most váltottam ki.Szorongásra irták fel,testi tüneteim vannak.Bizssergés,zsibbadás a végtagokon,füldugulás szédüléssel,fejben nyomás érzés .Félek a gyógyszertől,a frontitn ismerem de a másikat nem.Segitenétek akik szeditek ezt a gyógyszert?Segit vajon majd?
2011. júl. 15. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Két évig szedtem napi egy szemet és a Frontinból napi hármat. Az első egy-két hétben kicsit szédelegtem tőle, de aztán elmúltak a mellékhatások. Arra számíts, hogy egy rövid ideig lehet, úgy fog tűnni, hogy súlyosbodnak a tüneteid, csak aztán jön a javulás.

A Cipralex nem okoz függőséget sem, úgyhogy félni nem kell tőle.

2011. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,remélem nem nagyon fog a fél szemtől felerősödni a tünetem.Ettől is félek.
2011. júl. 15. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért kaptál mellé Frontint, hogy ne okozzon tüneteket. Én is hasonló hatású SSRI szert kaptam, de csak 3x1/2 O,25-ös Xanaxot. Állítólag 2 hónap is lehet mire beépül egy antidepresszáns, ha akkor sem használ váltani kell.
2011. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!