Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 15 éves vagyok, teljesen...

15 éves vagyok, teljesen magamba zárkóztam, nincsenek barátaim... Már többször próbálkoztam öngyilkossággal, utálom magam és meg akarok halni! Hogyan állhatnék talpra?

Figyelt kérdés

Ezen kívül evési zavarokkal küzdök, összesen 38 kg vagyok. 2 éve dohányzom, azzal a reménnyel hogy majd rákos leszek. Az öngyilkossági kísérleteim kudarcba fulladtak, de nem bírom itt tovább...

SEGÍTSETEK!


2009. ápr. 2. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Írsz msn-t? :S :(

15/L

2009. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha mindez igaz, akkor kérd orvos segitségét, csak ő tud segiteni. Nem irtál a családodról, de ha ilyen komoly a helyzet, akkor gondolom ők nem tudnak neked segiteni. Mindenképp fordulj szakemberhez és minél előbb!
2009. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Tudom, hogy min mész keresztül. Rettentő érzékeny ember lehetsz, így a világra is másképp reagálsz. Hidd el, nem vagy egyedül. És túljutsz ezen az idöszakon, csak erősnek kell lenned. Jön az életedben majd idővel szerelem..és a felnőtt élet nemcsak kihívásokkal, hanem szépségekkel is teli lesz. Az öngyilkosság helyett, olvas könyveket, rajzolj, chatelj..barátkozz, ismerkedj! Hidd el, mindig van jó és rossz időszak, de pont ettől szép az élet. Az evészavarokat pedig felejsd el! Egyél rendesen, a fiúk is szeretik ha a lányon van mit fogni..persze azt sem kell túlzásba vinni.

2009. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ismerős helyzet, szívesen mondanék neked valamit MSN-en, meg adnád a címed? Én is próbáltam már öngyilkos lenni, megértelek de van pár ellenérvem...

2009. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen voltam, de azóta sikerült helyrepofoznom magam:) nekem koncerteken sikerült megismerkedni emberkékkel, akik azóta is a legjobb barátaim.

szeretnék veled msn-en beszélgetni, ha gondolod írj nyugodtan :)

2009. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
A telefonos lelkisegély szolgálat felhívása is hasznos lehet. Ilyen esetekre találták ki.
2009. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szia

írhatnál egy msn-t, beszélhetnénk!

2009. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

MSN címet megadsz priviben?:(

Ismerős a helyzet, szívesen segítenék..

2009. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
itt az msn mindenkinek: sweet_goth_lady@hotmail.com
2009. ápr. 3. 17:58
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
"Ha mindez igaz, akkor kérd orvos segitségét, csak ő tud segiteni." - ez nem igaz. Bár tudom, hogy te nem vagy valami vallásos ember, hiszen az öngyilkosságon gondolkodsz. Javaslom, hogy menny el templomba az egyik vasárnap, gyónj meg (még akkor is, ha nem vagy megkeresztelve) és az többet ér a lelkednek, mint három összezárt év egy pszichológussal. Higgy nekem! Ismerek öngyilkosságra hajlamos embert, aki megtért, és teljesen felépült.
2010. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!