Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire selejtes, nyomorék, értéktelen ember?

Figyelt kérdés
Szeretnék csajozni,de nem tudok,nem merek. Meg ha csak rágondolok,hogy csajozok,hülyének érzem magam. Pedig csak gondfolok rá. Mi lenne,ha meg is tenném. :S
2011. júl. 19. 12:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom hány éves vagy, de sztem vannak gátak amiket le kéne döntened magadban.


Ezen könnyen segíthet egy fiatalabb 18-22 éves panel prosti.


Nem muszáj lefeküdnöd vele egyből, csak "kibérled" pár órára, és mindenféle gátlásosság, szemérem, és egyéb korlátok nélkül megteheted vele azt amire más nőknél hónapokat várhatnál, továbbá ha szerencséd van még értelmesen el is beszélgethettek dolgokról.


Legalább gyakorlatot szerzel a női testen, és nem jár semmiféle kötelezettséggel.


Te tudod mit szeretnél, a csaj meg tudja mit vállal el. És kész.

2011. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

miért ne tehetnéd meg? miért érzed magad ettől rosszul? csúnyának látod magad hozzá? a külsődön sokat változtathatsz öltözködéssel, ápoltsággal, ilyesmivel. mi a gondod? még nem utasítottak vissza gondolom, ha meg sem próbáltad. nem értelek. kifejtenéd?

18L

2011. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Sem selejtes, sem nyomorék, még kevésbé értéktelen ember nem vagy, legalábbis azért biztosan nem, mert nem mersz csajozni. A legtöbb fiatalban kialakulnak bizonyos gátlások a kamaszkorban. Hirtelen megváltozik a tested, nyurga, hosszú végtagjaid vannak, azok is csak úgy lifegnek a csontos, inas, vékony testeden, a mozgásod leginkább a hőmérőben lévő higanyéhoz hasonlít, a képed - jó esetben a hátad nem - tele van pattanásokkal, a hangod hol cincog, hol dörmög, nehéz ezt megérteni és feldolgozni, de hidd el, hogy teljesen természetes és ezek idővel elmúlnak, akárcsak a gátlásaid. Nyugi! Ne görcsölj rá a csajozás kérdésre, egyszerűen csak barátkozz velük, légy laza, kedves, megértő, vicces. Aztán, ha valamelyikkel kölcsönös lesz a szimpátia, úgyis minden "elindul" a maga útján. Ja, és egyetlen percig se gondold, hogy a csajokban nincsenek ugyanilyen gátlások veletek szemben :=)
2011. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hány éves vagy, mit csinálsz. Egy 15 éves kissrácnál ez nem gond, 20 évesen kellemetlen, ha nő vagy, megértem, 30 évesen beteges.
2011. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
25F vagyok. Régebben sokszor pofára estem.
2011. júl. 19. 12:58
 6/26 anonim ***** válasza:
nem kéne így megalázni önmagad és fog sikerülni. Addig, amíg nem vagy képes önmagad elfogadni, addig más sem fog.Vizsgáld meg, mik a pozitív tulajdonságaid és ezekre támaszkodj.
2011. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

12:55 vagyok. Akkor ráadásul már ki is nőttél a kamaszkorból :=). Figyelj! Kamaszként és fiatal felnőttként én is rengetegszer pofára estem, aztán rájöttem, hogy egyszerűen csak nem a hozzám illők társaságát kerestem. Átgondoltam, milyen vagyok, mi érdekel, mik a céljaim és "más irányba" fordultam. Pár hónapon belül volt egy komoly, tartós kapcsolatom (2,5 év), utána egy másik (4 év), majd felbukkant a jelenlegi férjem (idén 11 éve).

Lazíts, ne alázd meg önmagadat! Nem vagy rosszabb senkinél, csak talán te sem a hozzád illők között "keresgélsz". Fel a fejjel!

2011. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nincsenek pozitív tulajdonságaim. Legalábbis nem tudok róluk.
2011. júl. 19. 13:16
 9/26 anonim ***** válasza:
De vannak! Még így látatlanban is tudom, hogy van. Csak te nem tudsz róla, tényleg.
2011. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne kéresd magad, mindenkinek vannak jó tulajdonságai. =) Egyébként egy ember értéke szerintem nem attól függ, hogy hány párkapcsolata van, vagy ilyesmi. Én lány vagyok, 20 éves, és még nem volt barátom (illetve, egy, de ő nagyon messze lakott tőlem, egy távoli országban), viszont nem tartom magam értéktelennek, mert sok "értékes" dolgot teszek. Mondjuk egy csomó önkéntes munkát végzek meg ilyenek. De értékes lehet bármi egyéb miatt is valaki, pl. szorgalom, tudás, segítőkészség, meg a jóég tudja, hogy mi. De legrosszabb esetben is, legalább "elrettentő példának" jó. =D (Najó, ez butaság volt.)
2011. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!