Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, agorafóbiások!...

Pánikbetegek, agorafóbiások! Hosszútávon javított vagy rontott az állapototokon, ha kísérővel közlekedtetek?

Figyelt kérdés
Amikor már nagyon rosszul voltam, nem mertem egyedül kimozdulni.Most arra gondolok,talán jobb lett volna, ha mégis erőt veszek magamon és ha négykézláb is, de kísérő nélkül megyek, mert most már nagyon nehezemre esik leszokni a kíséretről és rávenni magam, hogy egyedül kimozduljak, pedig már jól vagyok.Ti is tapasztaltatok hasonlót?Most mit tehetnék?A gyógyszerek erre nem érnek semmit, a pszichológus sem segített.Ebből azt hiszem, csak egymagam tudnék kikászálódni, de nincs ötletem, hogy kezdjek bele.Örülnék, ha olyan is írna, aki önerőből jött ki a fóbiájából és megírná, hogyan csinálta.
2011. júl. 19. 19:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2011. szept. 2. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!