Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszio, mit tegyek, olyan...

Depresszio, mit tegyek, olyan nehez, de miert? 16/L

Figyelt kérdés
Olvasgattam a neten a depressziorol es tobb tunetet megtalaltam magamnal is.Pl: tehetlennek erzem magam pedig tudataban vagyok annak h igenis sokat segit h nap mint nap (most vakacioban) rendben tartom a lakast,duhos leszek eleg gyakran hulye badarsagokra olyan szemelyekkel kapcsolatban akikre sose voltam,sokat halgattam zenet szinte az volt a mindenem de mar az se koti le a figyelmem,ramjon gyakran a siras pedig regebben eggyaltalan nem voltam siros,faradtnak erzem magam pedig alszom 10-11 ig es az utobbi 2 hetben rengeteget fajt a fejem,enni is mar szinte csak rutinbol eszem es nem azert mert igazan akarnak enni.Nem merek senkivel beszelni errol es mindenki elott jopofizni kell de minden nap oraja egy kinszevedesnek tunik.
2011. júl. 27. 22:22
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
es sokszor az az erzesem mintha semmi lennek,pedig celjaim voltak h tanulok es leszek valaki de olyan tavolinak tunik az egesz h en azt egyszeruen nem birom ki.a legszornyubb pedig h tudom all melettem valaki aki szeret (a baratom) es egyszeruen neki is jopofizni kell mert nem akarom h meg az en bajaimmal is torodjon igyis van neki is eleg
2011. júl. 27. 22:28
 2/35 anonim ***** válasza:

Van valami oka, amiért depressziós vagy?

Pl nem vagy elégedett magaddal(és nem csak az általános, "jajj de csúnya vagyok" szinten)?

Esetleg sokan utálnak, vagy nem fogadnak el?

Családod milyen hozzád?

Vannak barátaid, akikkel beszélhetsz?

2011. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
55%
egy rendes csávo kell neked aki kielégítí a vágyaid és meghalgat téged 15/F
2011. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem csak unatkozol a nyári szünetben.

Próbálj valami rendszerességet vinni a napjaidba, ne csak tengjél-lengjél.

2011. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Napozni szoktál ? Eszel D-vitamin ételeket ? Imaéleted van ?

Nőgyógyásznál kellett járjál ? Hormonálisan minden rendben van nálad ?

2011. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek 22:47-tel.
2011. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
gondolkoztam rengeteget h mi oka lehet ennek az egesznek es nem tudok donteni annyi rosszat tudok felhozni az eletembol.Furcsa modon magammal nem vagyok annyira ''rosszban'' mert nem emesztettem magam ezen sot eggyaltalan.Azt nem nagyon erzem h utalnanak csak valo igaz h nem nagy a barati korom es veluk nem nagyon beszeltem errol.Sot eleg nagy lepes h ide mertem irni mert valami bentrol mintha nem engedne h errol beszeljek.a csalad az olyan h mindenki kiveszi a reszet a dolgokbol,szorosabb kapcsolat nincs,sose beszeltem meg mondjuk fontos dolgokat veluk.A baratommal nincs gond mert tudom h szeret es en is ot de abban sajnos van valami a meghalgatassal de ez is az en hibam mert nincs mit meghallgasson ha en mindig azt mondom h semmi baj minden rendben.
2011. júl. 27. 22:54
 8/35 A kérdező kommentje:
unatkozasrol nincs szo mert a haz korul mindig van valami tennivalo teszek is ,olvasok is sokat.Napozni nem szoktam mert en egos tipus vagyok ami fajdalmas mert probaltam parszor es ha delelotti orakban is vagyok akkor is egek napkremtol fuggetlenul.Nem nagyon huzok a vallashoz.Nogyogyasznal nem kellet jarjak mert minden rendben nincs okom miert elmenni.
2011. júl. 27. 22:57
 9/35 A kérdező kommentje:
es ilyesmi volt iskola kozben is csak akkor olyan formaban h mar kinnak ereztem h menni kell es nem azert mentem tanulni mert nekem van egy celom hanem mert muszaj es nincs valasztasom.akkor is voltam szomoru meg ugy h egyszer fent egyszer lent,duhos is lettem egyhamar ha valami nem tetszett.es most erzem h kezd elegem lenni ebbol az egeszbol es szabadulni akarok mindezek alol
2011. júl. 27. 23:01
 10/35 anonim ***** válasza:

csak hipochonder vagy, semmi komoly :D

Amúgy szerintem is csak unatkozol. A depressziós nem igazán tudja magáról, hogy az! Ne olvasgass ilyeneket és elmúlik a betegséged.

2011. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!