Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik voltak már a Vadaskertben...

Akik voltak már a Vadaskertben! Ha valaki 18év alatti, és pánikbetegséget vagy szorongásos betegséget diagnosztizálnak nála, annak felírhatnak gyógyszert, nyugtatót?

Figyelt kérdés

Alvásproblémáim is vannak, nyár végén megyek egy vizsgálatra a Vadasertbe... Érdekelnének azoknak a leírásai, hogy egyáltalán milyen hely ez? Milyen ott egy vizsgálat, kaptak-e gyógyszert hasonló problémával, ott kellett-e tartózkodniuk, vagy csak terápiára kellett járni?

Köszönöm előre is a válaszokat! Egyébként ha ez számít nekik, vagy valakinek, akkor ősszel töltöm be a 18-at...

17L


2011. júl. 31. 01:40
 1/7 D4RK_W4MP1R3 válasza:
100%

Én hardcore vadaskertes vok.

Nos lássuk.

Adhatnak helyben is és fel is írhatnak gyógyszert akárkány évesnek.

Ezenkívül.

Lehetsz "bejárós" és "ottalvós" is, ez a lakhelyedtől, és a problámádtól is függ. De szerintem te ottalvós leszel.

És végül, de nem utolsósorban: A Vadaskert egy isteni jó hely. Mennyei kaja, kényelmes ágy, egésznap nyugi van, meg csoportfoglalkozás, de az se olyan tragikus, csak néha tör ki az "depi-szakkör" , h úgy mondjam. Am az is érdekes. Napraforgós leszel? Iiiigen az leszel. Kor és probléma alapján sanszos.

Remélem te is olyan jól fogod magad érezni, mint én^^


..:: D4RK W4MP1R3 ::..

2011. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. 31-én megyek ilyen megbeszélésre. :)
2011. aug. 9. 20:35
 3/7 D4RK_W4MP1R3 válasza:
100%

Mázlista >_<"

Én a korom miatt már nem mehetek, mert már 20 vok. ><" Ejjj azok a régi szép idők~ *a múltba réved*

2011. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ugyanilyen problémával kezeltek?

én nem akarok bemenni... :/ (nem írsz privátot? :/)

2011. aug. 9. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is hardcore Vadaskertes vagyok. ;D

Egyetértek az előzővel, akivel talán ismerjük egymást (:D), szerintem is Napraforgós leszel, de ezt majd elmondják. (Többféle csoport van a kórházban, a Napraforgó csoport 14-18 éveseknek való, kéthetes önismereti csoportfoglalkozás, lehetsz bentalvós, vagy bejárós is, megbeszélés kérdése.)

Írhatnak fel gyógyszert, de nem olyanok, mint a rendes pszichiátriák, hogy begyógyszereznek azt jólvan, amíg lehet, elkerülik és terápiával próbálnak segíteni, gyógyszert akkor kapsz, ha máshogy nem lehet javítani az állapotodon, vagy már rendes testi tüneteid is vannak tőle.

Egyébként én is nagyon szerettem odajárni, bár már elég rég voltam utoljára. Jó hely, tetszeni fog :)

Ha dohányzol, akkor majd anyukámat szidd, mert miattunk szigorítottak a szüneteken, ugyanis egy hosszabb szünetben unatkoztunk, és átszöktünk a szomszéd OPNI-ba szellemekre vadászni. :D:D Azok a régi szép idők. :)

Nem kell izgulni, olyan, mint egy nyaralás, és tök jó fej a személyzet is, meg az orvosok is, és általában a "betegtársak" is. Jobbulást :)

2011. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen nekedis
2011. aug. 11. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Na milyen volt? :)
2012. febr. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!