Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Visszatérhet a szorongás?...

Visszatérhet a szorongás? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Erős szorongásom volt, de szedtem rá gyógyszert. Már 4 hónapja nem szedek, mert eddig kellett csak szednem, viszont megjelent egy dolog (mind1 mi az) amitől nagyon félek, és elkezdett ott fájni ahol az adott betegségnél kell, de ha le vagyok nagyon foglalkozva akkor nem fáj.


Ezt a szorongás csinálja? Visszatért a szorongás vagy ez lehetetlen?


Hogy tud egy szorongás testi tünetet produkálni? Vagy nemtud és tényleg baj van?


Annyira félek :S


Próbálom magam nyugtatni, megy is, de néha nem.



A betegség vagy csak a szorongás váltja ki belőlem azt mintha tényleg az a betegségem lenne? Úgy gondolkozok mintha olyan betegségem lenne. EZ MITŐL VAN??? azért mert szorongok vagy mert tényleg beteg vagyok?:S



(most hogy menjek el orvoshoz azt most ne, szándékozok de előbb ezt akarom kideríteni)


2011. aug. 3. 21:23
 1/2 anonim válasza:
írnál egy privát üzenetet nekem?:)
2011. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
írtam. miért?
2011. aug. 3. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!