Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Belső rossz érzés ellen mit...

Belső rossz érzés ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

szinte képtelen vagyok bármibe belefeledkezni .Aztán ha mégis sikerül és még jól is érzem magam jön valami belső rossz érzés ,hogy de miért érzem magam jól ? szabd nekem boldognak lenni ? meg hát úgyis elmúlik .. :( nem tudom jobban leírni, ilyesmi érzések kavarognak bennem ,és kívülről nézem magam valahogy ,vagyis majdnem mindig kívül maradok ,lelkileg ,mert az agyam leblokkolja. Persze másik oldalon meg megfulladok sokszor az érzelemáradataimtól amivel meg tudok mit kezdeni mert igazán ezeket se tudom megosztani senkivel .


Szóval mintha a mellkasomra ülnének ilyenkor ,lehet én ott hordom a lelkem ,de ott van egy űr egy fájdalmas rossz érzés ,ami megfoszt szinte minden örömteli perctől ..


Ez személyiség probléma ? vagy valami más ?


Segítsetek légy szíves!


2011. aug. 6. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem depressziós vagy, és úgy érzed elpazarlod életedet :S próbálj valamin változtatni... talán párkapcsolat, ilyesmi.
2011. aug. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is mindenbe a rosszat látom, amikor valami jó dolog történik, akkor elmúlik, de alapjáraton mindenbe csak a rosszat látom és azt, hogy nincs értelme semminek.
2011. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tinédzserkori énképkereső, fejlődéstől zavaros, hangulatingadozásos időszak. Ha jól sejtem. Olvass pár pszichológiai könyvet, próbáld kidolgozni a jövőképed, találd ki, hogyan akarod leélni az életed, és bontsd le a mindennapokra: vigyél fegyelmezettebb rendet az életedbe, dolgozz kicsit, végezz házimunkát, tanulj minden nap, keress hobbit, iktass be olyan tevékenységeket, amiket minden nap elvégzel: reggeli tea, vagy esti torna, bármi.
2011. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát az ez vmi tinédzser cucc lenne ,akkor az rám nézve elég súlyos mivel 25 múltam .. :(
2011. aug. 6. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát... az, hogy 25 vagy, nem jelenti azt, hogy egészségesen felnőttél lelkileg.
2011. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha budapesti vagy tudok ajánlani egy jó kineziológust. írj privit.
2011. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!