Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez nagy baj? Többször gondolok...

Ez nagy baj? Többször gondolok az öngyilkosságra és, hogy jobb lenne nem élni. Sokszor azt is elképzelem, hogy halnék meg szívesen. Mit tegyek? 16/f

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
fordulj orvoshoz, ha nem sikerül magaddal mit kezdeni. Jah, amúgy nagy baj. A fiatalok többségének semmi életcélja. Menny sportolj, olvass, szedd a füvet a kertben, tanulj, csinálj valamit. Ha nem jön be akkor pszichológus...
2011. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és ha tudsz felelőséget vállalni, akkor szerezz egy kutyát és gondozd, foglalkozz bele. Bizonyítottan hatékony depresszió ellen.
2011. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
naná hogy nagy baj. a legnagyobb hulyeseg amire ember gondolhat. de miert is gondolod ezt??ezt kell megfejtsd, s ha tudod akkor old meg mert nem szabad ilyeneken tornod a fejed'''
2011. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elösszőr is azt kellene tudni mi okozza ezt az érzést, mert ez nem normális. Minden élőlény ragaszkodik az életéhez. Boldogtalan, unalmas az életed? Rossz a kapcsolatod a szüleiddel? Vagy mi a baj? Tanulsz még? Én 31 éves L vagyok. Hasonló gondolataim nekem is voltak már. De soha sem merném megtenni mert egy v.miben hiszek a világon Istenben. És ha megteszed kinek lenne jó? Neked se hidd el, nem tudod mi van utána.

Én azt javaslom (ami nálam bevállt) ennyi idősen tanulj a suliban, tanulj nyelveket (angolt) és ha nem érzed magad itthon jól, menj és dolgozz -élj v.hol ahol jól érzed magad,megtalálod a párod, sok pénzt keresel és boldog vagy (a pénz igenis boldogít!). Szerintem az hogy mostanában ennyi öngyilkos-gondolat van összefügg az ország sz.r helyzetével, a kilátástalansággal, és azzal h vágyunk sok mindenre amihez sok pénz kell, de itt nem igazán lehet egyántalán munkát találni nem h jól keresni. Én ha újrakezdhetném csak nyelveket tanulnék és mennék el innét.

Az életed csak magad teheted szebbé. legyenek céljaid, dolgozz értük, ne ülj otthon, ha még tanulsz nyaranta dolgozz. A semmittevés az elme halála! Csak felesleges dolgokon agyalsz! Gondolkozz mitől lennél boldog? Az már jó ha tudod, és ha tudod tegyél értük!

2011. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én arra konkrétan még nem gondoltam hogy hogy szeretnék meghalni,vagy arra hogy öngyilkosnak kéne lenni,de az igaz hogy gondolkoztam már el azon hogy ki mit reagálna rá ha én meghalnék...mert arra kíváncsi lennék hogy adott embereknek mennyire vagyok fontos,mit tenne,mennyire könnyen tenné túl magát de azért eszem ágába sincs megölni magam...sőt próbálom élvezni az életet mert valami oknál fogva csak itt vagyok,keresem azt ami boldoggá tesz.Szerintem azzal semmi baj nincs ha elgondolkodsz azon ki mit szólna hozzá...egyszer.De ha ennyire belemész és azon gondolkodsz hogy csinálnád...akkor valami nincs rendben.Szerintem beszélj a szüleiddel,vagy keress fel egy pszichológust.
2011. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Morbid lesz. De szerintem a korral jár :D 18/f

Nálam is megvolt ez.

2012. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem elég rossz ötlet ahogy a többiek mondták. És hülyeség. Amúgy ha tényleg meg akarod ölni magad akkor gondolt át.

FELAKASZTÁS:-nem azért csinálták magasról mert megfulladsz hanem azért mert a nyakadnal a csigolya megrendül és eltorik. A FELAKASZTÁSnak a legtöbbje rosszul sül el és nagyon lassan telik el az a 3-5 perc.

LEUGRANI EGY BUILDINGRÖL:- a csontok darabokra törnek, belső vérzés keletkezik és nem biztos hogy meghalsz. De ha túléled akkor pedig valami "hátránnyal" tèrsz vissza. Ez is rossz.

ELVÁGNI AZ EREKET/NYAKAT:- a nyakadnal az elvágása nagyon macerás. Vagy félig csinálod meg a fájdalom miatt vagy pedig rosszul csinálod: lásd disznóvágás. Az erek felvágásához nem kell sok tudomány. De ez sem jó mivel spriccel. Ügye akarod paintballozni az egész szobát és várni a családot mikor jönnek vissza a vasárnapi vásárlástól. De ha elhibázod akkor lassan fohyik és még alvás a vért amint oxigénnel érintkezik.

2 szò : MENNY CSAJOZNI

2012. júl. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!