Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tévő legyek barátnőmmel...

Mi tévő legyek barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem...


Nagyon elnyomták a szülei, rendszeresen verték. Egyszer kétszer úgy hogy bele is szédült. Hajtépés az már alap volt. Mindenért leszólták. Mindenért őt hibáztatták, és nem mellesleg dolgoztatták is. És ez sok-sok éven keresztül így ment. Nagyjából alsós korától középiskola közepéig. (Mikor elmondta ezeket nekem 3 napig gyomorgörcsöm volt, nem tudtam aludni és folyamatosan remegtem.) Közben két pedofillal is sikeresen találkozott. Tovább ment tanulni és az egyetemen ismertem meg. Kicsivel több mint 1 évvel ezelőtt műtötték vakbelével. 2 hónappal ezelőtt pánikbetegséget állapítottak meg nála. Most pedig lassan egy hete ismét kórházban van. Hasfájással és magas lázzal ment be. Kórházban azt mondták a nyirokcsomója gyulladt be, és amiatt van az egész. Viszont a magas láz továbbra is megmaradt. Most immunbetegségre gyanakodnak, de ez csak találgatás.


Ami közös volt a két kórházi "látogatásban" az az hogy előtte eléggé bestresszelt. Most munka miatt előtte meg az előző barátja miatt. Szorongva megy haza, és teljesen ki van halva amikor haza kell telefonálnia (naponta kell neki).


Mit tudnék csinálni hogy ne stresszeljen? Mert így teljesen tönkre megy egészségügyileg.


21/F


2011. aug. 9. 21:48
 1/9 anonim válasza:

hűha ez komoly baj lehet... szerintem el kéne költöznie otthonról, ha tönkreteszik a körülmények Őt.

ti meg legyetek együtt boldogok.:)

2011. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem hogy a depresszió is kezdett előjönni nála, de végül sikerült úrrá lennie rajta. Nem sokkal a pánikbetegsége előtt jött elő.
2011. aug. 9. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, immunos nem lesz :) Énegy kisebb idegösszeroppanással feküdtem itthon 1 hétig, 40fokos lázzal... elég szar dolog :/


A továbbiakra az egyetlen megoldás a költözködés, a szülőkkel való mindenféle kapcsolat megszakítása...

2011. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy próbálja szeretni a szüleit na meg az éveken keresztüli elnyomás megtette a hatását, mert semmilyen módon nem mer szembe szállni velük. És sajnos itt van az anyagi oldala is. Egyetemen tanulunk még. Én jövőre végzek, ő pedig nem tudom mikor mert a vakbél miatt csúszott 1 évet. Albérletben lakunk most már közösen, de amíg legalább én nem végzek addig nincs esély rá.


Ha a mostani tendenciát nézem akkor 1 év múlva már kórházban fog járni.


Anya azt mondta hogy jót tenne neki ha rendszeresen jógázna. Egy időben az iskola keretein belül thai-chiztünk közel 2 évig. Szerintetek jó ötlet?

2011. aug. 9. 22:05
 5/9 A kérdező kommentje:
Idegösszeomlása lenne?
2011. aug. 9. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán a stressztől is produkálhat lázat, de ha nagyon vékony alkatú mindezek mellett hiába eszik sokat és szinte sose fáradt lehet nem ártana megnézetni a pajzsmirigyét, túlműködésnél fordulhat elő láz és szorongás
2011. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
170 ennyi mennyi cm és 60 kg körül van. Nem sovány de nem is kövér pont az ideális. Nem tudom hogy néztek-e neki pajzsmirigy működést, mert már elég sok vizsgálatot végeztek el rajta. Azt tudom hogy amíg napi 3-4 kávét ivott addig kevesebbet aludt nálam, de amióta pánikbeteg és nem ihat azóta hamarabb szokott kidőlni.
2011. aug. 9. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Védd meg te a szüleitől.
2011. aug. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérlek vidd el egy jó pszichológushoz,nekem az egyik barátommal voltak ezek és nem nem kért segítséget,nem tudott megbirkózni egyedül az árnyaival és végül a pszichiátrián találta magát idegösszeomlással
2011. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!