Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a depresszió jelei?

Ezek a depresszió jelei?

Figyelt kérdés

Mostanában teljesen levert vagyok. Egyedül érzem magam. Emellett semmi nem érdekel. Néha csak úgy rámjön a sírás is. Nem akarok gyógyszert szedni rá, ha mégis olyasfajta a probléma. Tudnátok valami tanácsokat adni, hogy mit tegyek? Úgy érzem boldogtalan vagyok. :(

22/L


2011. aug. 11. 12:43
 1/5 Bogee123 válasza:
Nyugodj meg, szerintem nem. Még júliusban volt egy egész hetem, ami úgy telt ahogy te most leírtad.:(
2011. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell gyógyszert szedned, és ez önmagában még nem depresszió.

Ha gondolod, keress pszichológust, ő segít, nem gyógyszerrel kezdi a dolgot...

2011. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd be a depresszió kifejezést a googliba, és leírja neked az ismérveket.
2011. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rajzos13 válasza:
21\F Igen ezek a Depresszió jelei. Nálam is így kezdődött 1 éve kaptam rá kedélyjavítót de nekem szinte semmit sem használt. Azóta rosszul vagyok és már ott tartok,hogy van egy kemény üldözési mániám is. De tudom a megoldást is ilyenkor kell azt csinálni hogy emberek közé jársz. Ne legyél napközben sokat egyedül. Keress valami új hobbit ami teljesen lefoglal és így nem azzal leszel elfoglalva,hogy milyen rosszul érzed magag. Ha esetleg van valami komolyabb családi problémád akkor azt mindenképpen old meg bármibe kerül is. megosztom veled az életfilozófiám BÉKE,NYUGALOM,SZERETET remélem téged is megtalál ez az életérzés!
2011. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerencsére a leírtak alapján Te olyan messze vagy a depressziótól, mint Makó Jeruzsálemtől. Az, hogy rohadtul unatkozol, az a Te dolgod. Kezdj el enni, hogy meghízhass. Aztán keress valami jó fogyókúrát, hogy lesoványodhass. Eszedbe se jusson valami értelmes tevékenységet folytatni. Főleg ebbe a rohadt nagy melegben.

2011. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!