Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citromfű teánál kell szünetet...

Beliel kérdése:

Citromfű teánál kell szünetet tartani?

Figyelt kérdés
Elalvás segítése miatt iszom, most fogyott el egy 20 darabos doboz. Holnap vehetek és ihatom tovább, vagy majd csak egy idő után folytathatom?
2011. aug. 23. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy írok, de segített a tea? könnyebben elalszol? mennyit iszol belőle egy nap? napközben nem vagy álmos tőle?
2011. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Este iszok 1et és nem is mindig használ, de 20 napból legalább 17 aludtam nem csak 9-et ahogy szoktam (szóval valamennyire jó) Reggel kicsit elkenve ébredek tőle de aztán hamar helyrerázódok.
2011. aug. 23. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell szünetet tartani, sőt, ajánlott is folyamatosan fogyasztani! Ha még csak 20 napja iszod, akkor elképzelhető, hogy a későbbiekben tovább erősödik a hatása, van ugyanis egy olyan összetevője is, ami csak kb. 4-6 hét után kezdi el kifejteni a nyugtató hatását. Jelenleg is folynak kutatások a citromfű hosszú távú hatásaival kapcsolatban és rengeteg pozitív hatása csak 30 nap után jelentkezett (pl. védi a sejtmagot a sugárzások hatásától és segít egyes vírusfertőzések leküzdésében), mellékhatásokról pedig eddig nem számoltak be.
2011. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezt megbeszéltük :) Köszönöm szépen!
2011. aug. 23. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, köszönöm szépen a segítséget.:) Még arra lennék kíváncsi, hogy milyen íze van?
2011. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én csak simán iszom, nem cukrozom semmit nem teszek bele... így elsőnek kicsit furcsa volt, de mindenképp kellemes, egyáltalán nem rossz :)
2011. aug. 24. 06:00
 7/8 anonim ***** válasza:
köszi:) Ma fogom inni az első adagom:)
2011. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól mondják, a citromfű tea olyan gyógynövény, ami hosszú távon is biztonságosan fogyasztható folyamatosan! Egészségetekre! :)
2011. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!