Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Elég perverz..

Azt álmodtam, hogy egy templomba ültem, és mellettem egy idő bácsi, aki egy idő után benyúlt a nadrágomba, és tapizni kezdett ott lenn. Én kivettem a kezét, de bevonszolt egy mosdóba, leszedte a ruháimat, és meg akart erőszakolni. Aztán hirtelen váltás:

Egy erdőben voltunk, és üldözni kezdett.

ennyi.

Ez mit jelenthet?


2009. ápr. 17. 14:04
 1/2 anonim válasza:
talán félsz valamitől....más nem jtu ezzel kapcsolatban az eszembe!
2009. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem hiszek,az álomfejtésben. Én úgy hiszem,hogy mindenkinek meg kell fejtenie magának az álmát, ki kell vetíteni saját életünkre,esetleg problémás helyzeteinkre,és azzal egyeztetni az álmot. Mondok egy példát..2 macskával álmodtam egyszer, egy fekete és egy fehér macska..a fehér én voltam,a feketét nem tudtam..és a fekete macska üldözött..én ezt úgy vittem a saját életembe, hogy lehet,egy barátom el fog árulni(barát=fekete macska). És a való életemben tényleg átvert egy jó barátom! Szóval az álmok intő jelek,de nem érdemes könyvere hagyatkozni, mert egy jelentés nem hinném,hogy 10 milliárd embernek ugyanazt jelzi. Próbáld meg átgondolni, mitől félsz, vagy mi nyomaszt,és próbáld az álomhoz rögzíteni! Ezt csak te tudod,mert senki nem ismer úgy,mint te önmagadat!

2009. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!