Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyám idegileg kikészít, mit...

Anyám idegileg kikészít, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már olyan szinten elfajult a dolog,hogyha már reggel meglátom,hogy jön ki a szobából meg tudnám ölni. Mindenért csak pofázik... Ha a kislányom széthgyja a játékait a mi szobánkba jön elkezd pakolni,és pofázik,hogy semmi felelősség érzet nincs bennem,mocskos nő vagyok! Mindig úgy alakítoma munkámat is hogy ha ő délutános én menjek nappalra dolgozni így mire én hazaérek nem kell vele találkoznom. Az egész családot kikészíti. Apumnak hiába szólok,hogy állítsa le soha nem tesz semmit. Egyszerűen nem bírok anyámmal eltölteni egyfél napot sem,hogy ne veszkedjünk. Ebbe csak az a probléma,hogy a gyereken és a páromon csattan az ostor.

Albérletbe nem tudunk menni,mert az óvoda és a munka nem lenne megoldható.

Szerintetek mit tegyek? Anyám a szomszédok előtt mindig engem állít be rossznak,holott ő egy idegesítő mocsok teremtés. Már olyan szinten vagyok tőle,hogy autóval neki megyek az oszlopnak vagy beleugrok a tóba! KIKÉSZÍT IDEGILEG!!!


2009. ápr. 18. 09:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Valósznű hogy rossz helyre írtam!!! BOCSI
2009. ápr. 18. 09:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van. Nálam akkor javult a helyzet, amikor elköltöztem. De a tesóimmal azóta is ilyen, ők otthon maradtak. Szerintem lelkibeteg. Megoldást sajnos nem tudok, ha ott kell lakjatok. :( Talán nézd kívülről és próbáld meg agyilag kizárni a szitkait. Egy ideig nem fog menni, de aztán egyre jobban megy és idővel remélem, el tudtok költözni is tőle. De az is baja lesz, majd akkor is rinyál, de majd lenyugszik.
2009. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindig azt hajtogatja,hogy takarodjunk anyósomékhoz... Sokat járunk a párom szüleihez és ez is zavarja,de nem döbbent még rá arra,hogy azért járunk oda mert ott senki nem kötekedik velünk,ott nyugodtan tudunk lenni. Holnap otthon lesz anyám apám a gyerek meg elvileg nekem sem kell jönnöm dolgozni. Vagy inkább beosztatom magam,vagy elhúzok valahova,nagyon rossz állandóan azért úton lenni,mert anyám üldöz otthon!
2009. ápr. 18. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:

En is voltam az anyammal, amig el nem koltoztem! Azota ,mindha kicsereltek volna! :D

Valahogy oldjatok meg az elkoltozest a te es a kis csaladod erdekebe. Anyosekhoz nem tudtok koltozni?

Sok sikert! Fel a fejjel!

2009. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia. az nem lenne megoldható hogy a párod szüleihez költözzetek? Megbeszélnéd velük, hogy már kivagy idegileg és hogy tudnának-e segíteni?

Más megoldást én sem tudok! De arra ne is gondolj hogy kinyírod magad, mert gondolj csak a gyerekedre meg a párodra, mi lenne velük nélküled??

2009. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt csak a gond annyi hogy a munkahelyem megszűnik. Mivel én különböző helyen lakom,mint ahol a munkám és anyósom lakik. Ha anyósomhoz megyek lakni,a gyereket be kell adnom oviba,ami az én lakhelyemen van onnan tovább megyek munkába. De munkába is csak fél napot tudok dolgozni,mert fél 4-re menni kell a gyerekért oviba. Annyit meg szinte nem is keresnék egy fél nap mint amennyit elkocsikáznék.
2009. ápr. 18. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Munkásjárat nincs a munkahelyedre? A párod nem tudna segíteni valahogy? Ha meg tényleg megszünik a munkahelyed és folyton otthon kell majd lenned, bele fogsz bolondulni! :(
2009. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem anyáddal élsz ugy, hogy gyereked van meg nőd te igazi vesztes lehetsz nem gondolod, hogy anyádat zavarod a sajat hazaba 40 akarhany evesen ember ? Az meg, hogy nemmtudsz albérletbe menni egy vicc költözz el más városba hagyd ott a nyomorek anyádat akkor felnőtt ember vagy ne legyél már élhetetlen én 20 évesen elindultam 0 forintal itthonrol azota is élek képzeld..
2016. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!