Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az egyik barátnőm rá van...

Az egyik barátnőm rá van kattanva arra hogy depisnek tettesse magát..Mit csináljak? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Meg fogyózik kicsit ráfér de sztem csak azért csinálja mert én járok pszichiátriára és depresszióval és étkezési zavarral kezelnek és ennek a csajnak rögeszméje h mindenkit utánoz...
2009. ápr. 18. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
elég mafla lehet a barátnőd, ne haragudj, , de ha tényleg ilyen akkor nem érdemes neki mondani semmit, mert még meg is sértődik, persze, ha nem akarod őt barátnőnek megtartani, akkor mondd meg neki, hoyg másokl betegségének a majmolása nem normális dolog és még visszataszító is.
2009. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oksé köszönöma választ még átgondolom de hasznos volt számomra
2009. ápr. 18. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát ne haragudj, de az szánalmas ember, aki egy betegséget utánoz. Barátkozz olyan emberekkel, akik partnernek tekintenek és kölcsönösen tudjátok segíteni egymást.
2009. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudnál nekem írni valamit az állapotodról? Milyen az ha valakinek étkezési zavara van? És nálad miben nyilvánul meg a depresszió? Én is szenvedek de nem tudom mi bajom!
2009. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló!

a depresszióm nagy hangulatingadozásokban nyilvánul meg,illetve öngyilkossági kísérletekben és vágdodsásokban.

de szerintem olvass utána nálam ezek vannak de a depressziónak rengeteg tünete van.

az étkezési zavar pedig háth altatót veszek be h minél többet aludjak és ne kelljen enni avalmint fast napokat tartok és koplalok.. eddig fogytam 7 kilot júni eleje óta

aztán bekerültem vissza akorházba és ott vissszahízlaltak 42ről 46ra úgyh most kezdhetem előről puszi

2009. júl. 2. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!