Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalatok a Pszichocentrum...

Tapasztalatok a Pszichocentrum nevű rendelőről és orvosairól?

Figyelt kérdés
Ide akarok bejelentkezni.Pánikbeteg vagyok,és elegem van a sok tb által finanszirozott szarból,csak gyógyszerezni tudnak....
2011. aug. 29. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ők azok, akiknek a hasonlónevű weblapjuk is van? Csak jót tudok róluk mondani. De azért ne szarozd le az államit sem. Van akinek még az is kell a gyógyulásához, hogy még sokba is kerüljön. van akinek az ingyen is jó. De a lényeg,hogy orvos lásson.
2011. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 éve járok az államiba,tudom mit szarozok le.Azon kivűl h gyógyszerrel tömnek semmit sem csinálnak,terápiáról nem is beszélnek.....
2011. aug. 30. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy gondolod. Azt szarozol, akit akarsz. Bár feltételezem, a magad hibájából nem javultál az államinál sem. Mert az "ingyent" nem fogadtad el. Most fizetni fogsz. Gondolom, betartod az utasításokat, meg beszeded a gyógyszert is. Ott a Pszichocentrumban több idő fog rád jutni, mint az államiban. Lehet, hogy erre van szükséged.
2011. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdeklődnék, hogy végül a pszichocentrum orvosai mellett döntöttél-e?

Én most szerentnék jelentkezni,de nem tudom,hogy orvosok közül kit is válasszak.

Tudnál nekem segíteni,a tapasztalatod megosztásával?

2015. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!