Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A rexetin tényleg jó és...

A rexetin tényleg jó és hatásos gyogyszer?

Figyelt kérdés

Pánikbetegségre kaptam 0,25mg frontinnal.3xfelet kell a frontinbol,és 1 egész reggel a rexetinböl.41/L

minden tapasztalatra szükségem van,mert félek ezektöl a gyógyszerektöl..köszönöm


2011. aug. 31. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A rexetin egy korszerű gyógyszer. Nem tudom milyen tünetekre adták. Pár hónapig szokták szedni, ez egy antidepresszáns. A Frontin feszültségoldó.
2011. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hmm. Kidobtam a dobozát de ez a rexetin filmtabletta gondolom. Na én is szedtem 1 hónapig, 1 doboz volt. Lefekvés előtt. Hát őszintén semmit se használt, csak később fájt tőle a fejem de *urvára.


Egyébként annyira írta fel hogy beszélgettünk komoly 6 percet, mondtam hogy túl öntudatos vagyok meg folyton jár az agyam.


Na szóval ezek után kidobtam a francba a maradék 2-őt ami még volt, csak dobozt megtartottam hogy emlékezzek erre a szarra, ha kéne. Azért is próbáltam ki mert elvoltam keseredve gondoltam, na majd meglátjuk a nagy gyógyszerek mit tudnak,, hát ez nem sokat.


Lehet nálad másképp lenne, de szerintem nem jó. Remélem jobban leszel gyógyszer nélkül.

2011. szept. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,én szorongásra meg pánikbetegségre kaptam.De mint mindentöl ettöl is félek hogy hogyan fog rám hatni.
2011. szept. 1. 12:32
 4/7 anonim ***** válasza:
A mellékhatások elkerülése miatt érdemes 1/2 szemmel kezdeni kb egy hétig így kell szedni, utána lehet az adagot emelni. Körülbelül két hónap mire kifejti a hatását.
2011. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Okoz valami tünetet a gyógyszer?
2011. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát remélem nem!!!??

vagy igen????irjatok!!!!

2011. szept. 5. 12:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mondom, nekem a fejem fájt miután nem elfogyott és nem szedtem. De nagyon. Más nem nagyon, napi 1 volt lefekvés előtt. Ólőszőr csak 1 felet kaptam be úgy 1,5 hétig. Meg 1-2 nap volt amikor nem este vettem be hanem bepótoltam ahogy tudtam mert egyszerűen nem tudtam este.
2011. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!