Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegileg kikészültem komoly...

Idegileg kikészültem komoly mentális problémákkal küzdök és már nem bírom tovább sem testileg sem lelkileg. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Félek az emberek nagy többségétől és már akárhova megyek kerülöm a feltűnést, szinte már csak úgy érzem jól magam ha senki sem figyel fel rám. Eddig a környezetem egy részének köszönhetem hogy nem csináltam nagyon nagy hülyeségeket. Azonban a környeztem egy másik részének köszönhetem hogy ide kerültem és az a baj hogy ezt a részt kerülni nem tudom. Most kezdtem el stressz oldót szedni de nem tudom tévő legyek hogy legalább egy kis ideig még kibírjam és ne menjek jobban tönkre. Kérem valaki mondja mit tegyek vagy adjon tanácsot.
2011. szept. 2. 03:24
 1/3 anonim válasza:
92%

Hát figyelj...

Magyarországon sokan vagyunk ezzel így, mert egy eléggé elmebeteg hely.

Éltem külföldön és teljesen más a légkör. A magyar átlagemberek valamilyen okból úgy állnak egymáshoz, mintha a másik csak egy púp lenne a hátukon és elég sok magyar csak abban tudja örömét lelni, ha más emberekkel megvan a napi szintű konfliktusa és tudja őket cseszegetni. Nem értem mire jó ez és miért alakult ki a magyarban, de máshol ezt nem tapasztaltam.

Én is érzem, hogy valami nincs rendben Magyarországon és régebben nekem is üldözési mániám volt, féltem én is az emberektől. Vagy talán nem is jó szó, hogy féltem, csak távol akartam magam tartani tőlük, mert sokaktól több rosszat kaptam, mint jót és kezdett bennem kialakulni egy ilyen "reménytelen, minden mindegy, nincs már jövő, sz@r lett minden" életérzés, amit a környezetemnek köszönhetek.

Nem múlt el teljesen, itt van még, de háttérbe tudom szorítani ilyen elmegyakorlatokkal, amit anyám egyik könyvében találtam meg.


[link]


Az egész a pozitív gondolkodásról szól, sokat tud segíteni, ha minden nap csinálod és nem kellenek gyógyszerek sem! Légyszíves próbáld meg és legyél benne kitartó, vagyis szánj rá minden nap egy 15 percet mondjuk lefekvés előtt. Segíteni fog, meglásd.

2011. szept. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

De írok neked szívesen privátban, ha gondolod.

Megbeszélhetjük, de te is írhatsz nekem.

2011. szept. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is hasonló problémákkal küzdöm, nekem is segítene valaki?
2019. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!