Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért teszem ezt?! (széklet...

Miért teszem ezt?! (széklet gondok, segítséget kérek! ) 13/f

Figyelt kérdés
ma van másfél hete,hogy nem űltem vécén... azért nem vc-zek,kell de visszatartom... magam sem tudom hogy miért,leülök a földre,és nyomom a lábammal a falat,és úgy nem kell... de a vége felé már rívógörcseim vannak,mivel ilyen hülye vagyok... :( esetleg pszihés okokra gondoltam,hogy azért csinálhatom...de mintha nem is én lennék,csak csinálom...szinte nem is gondolkodom... anyukám folyamatosan faggat,vett levolacot,1 evőkanálnyit megetetett velem... visszatérve pszihés okokra... mamám egyfolytában piszkál,magyarul úgy lehet elképzelni,hogy mindig belémköt,de annyira hogy sírnom kell,apám elvált tőlünk,megcsalta anyámat... már nagyon nagyob kivagyok-nem tdom mit tehetek,hogyan merjek leülni... a kakilásra meg annyit,hogy utána egy napig fáj a seggem,utána már nem,de...nagyon vastagot...egyszerűen én attól félek,hogy anyám elkezd szidni,meg mamám piszkálni,hogy miért ilyen nagyot csináltam... ='( mit csináljak magammal?! :(
2011. szept. 3. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

De hülye vagy. :)

Szerinted ki fogja ezt elhinni?

Főleg a vége... o.O

2011. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vegyél be egy-két hashajtót, hogy kellően felhíguljon a beléd kötött rész is és akkor nem fog fájni és gyorsan túl is leszel rajta.

Ha beszólnak, akkor kérdezd meg, hogy milyen jobb megoldást tudnak a végtermék távoztatására? A javaslatokat szívesen várod.

2011. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ez nem fake.ezt komolyan írom,volt hogy 2 hétig nem voltam,de akkor majd meg pusztultam,vagyis,még az orrom is bedugult annyira erőlködtem...
2011. szept. 3. 11:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Bele is halhatsz, ha nem válik rendszeressé a széklet ürítésed. A belekben pang a bélsár, mérgez és bélcsvarodást okozhat. Ki kell üríteni. Szinte biztos, hogy pszichés okai vannak a problémádnak. Sajnálom, hogy egy értelmesn író 13 éves fiúnak ezzel kell megküzdenie. Azt tanácsolom, hogy vegyél fél kiló lenmagot, két evőkanállal tegyél bele egy pohár kefírbe és a legelső ingerre ülj a WC-re. Ne gondolj másra csak arra, hogy most megkönnyebbülsz és jobban érzed magad. A másik veszély, hogy a folytonos szorulásod miatt aranyeret is kaphatsz /ha még nem kaptál!/, ami vérzik, viszket és igen fájdalmas. Csak műtéttel lehet megoldani. Jobbulást! Hallgass rám, sokat tudok erről a problémáról. A lenmaggal omega 3 zsírsavat is bejuttatsz a szervezetedbe, ami kapszulákba csomagolva több ezer forintos "finomság" Írd meg kérlek, ha javul a helyzet, oké?
2011. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen komolyan! Most vegyél be egy-két hashajtót, és kínlódj egyet UTOLJÁRA! Legközelebb ahogy érzed, hogy egy kicsit is kell, ülj rá a WC-re, és sz@rj. :D

Mostmár én is naponta 1-2-szer sz@rok.

2011. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Utolsónak gratulálok az empátiájához, sokat segített.

Valaki írta a lenmagot... Azzal azét óvatosan. Elvileg mindenféle emésztési gondot normalizál (olyan, mint az intelligens mosópor :) ), de nem tudok hinni a hashajtó hatásában, amióta nekem az állandó hasmenésemet fogta meg. Lehet kapni patikában mindenféle hashajtót, erősebbet, gyengébbet, bár elsőre nyilván az utóbbival kéne próbálkozni.

Kérdező: sajnálom a problémádat, de ha tönkreteszed a bélrendsezred, attól a családi gondok nem fognak javulni, ezt te is tudod. Egyébként pedig a felmenőid mégis honnan tudnák meg, hogy mekkorát produkáltál? Nyilván te sem tudod, hogy ők mekkorát szoktak. Viszont ha csak az a gond, hogy az ő közelükben kellene megoldanod, akkor menj el pár naponta valahová, és intézd el ott (iskola, gyorsétterem, nyilvános wc stb). Jobbulást!

2011. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
onnan tudja,hogy ha azt tudja mióta nem voltam...mert én az mondtam neki... és onnan sejtheti...
2011. szept. 3. 12:06
 8/13 A kérdező kommentje:
11:26... megírom!! az lesz az első,hogy most kértem egy picike hashajtót,s kimegyek kintivc-re (pottyantósra) ott mindig is jobban ment... előtte ne kenjem be a lukat valamivel?mármint hogy jobban csússzon?
2011. szept. 3. 12:25
 9/13 anonim ***** válasza:
De. Disznózsírral , vagy étolajjal kend be!
2011. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
na túlestem rajta :') köszönöm minden válaszolónak... szóval... most picit fáj,de sokkal jobb... és el fogok menni ha kell :) nem érdekel hogy próbálnak idegesíteni... azért magamat nem teszem tönkre...
2011. szept. 3. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!