Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki gyógyult már meg...

Valaki gyógyult már meg teljesen pánikbetegségből, depresszióból?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor hogyan?Jó lenne ha tudnátok valami jó gyógymódot,gyógyítót(igazit,aki nem csak a pénzért mond hülyeségeket,hanem valóban gyógyít)ajánlani.6 éve nem sikerül,és nem tudok elmenni dolgozni sem.Csak xanaxot szedek,elég sokat,nem bírom a kedélyjavítókat.Valami alternativ gyógymód kéne,de nem tudom kihez,hová forduljak.
2011. szept. 6. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegényem!!!Együtt érzek veled!!Ajánlok neked egy elég alternatív gyógymódot!A dolog nagyon egyszerű!Magadhoz fordulj!!!!Válts életszemléletet,tanítsd meg magad máshogy felfogni a dolgokat!Nincs olyan gyógyszer amit bekapsz és helyretesz, kizárólag elnyom és nem meg gygógyít!A deresszihoz erőt kell venned magadon,és kirángítni magad a mélyből!Ugyan ez a pánikbetegséggel is!Ha rohamod van, nyugtasd meg magad,hogy semmi baj,hisz csak az elméd játszik,nem fogsz meghalni stb...Ha ezt sikerül bemagyarázni magadnak, akkor meg fogsz gyógyulni, mert megtanulod kezelni magad!!!Saját tapasztalat, és totál bejött!!Rendben vagyok mert legyűrtem!!!Nem kamu!!!Csak akarat és a saját magad manipulálása tudatosan!!Sok sikert!!
2011. szept. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi a hibákért, de nem a legtutibb a billentyűzetem és nagy a körmöm!!!
2011. szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ,igaz amit írsz,de nehéz.Annyira mélyen irányít...az utolsó munkahelyemen,nagyon sokat voltam rosszul.Hazaküldtek,orvos kiírt állandóan.És mikor jött a rosszullét,félelem,mondogattam magamnak hogy nem szabad most,jól vagyok stb.és semmi nem hatott.infarktus tüneteim lettek,úgy küldtek be sűrgősségi beutalóval,tudtam hogy nem az van,de az orvosok...persze hogy semmi baja nem volt a szívemnek.Ennyire komoly sajna.És csak akkor lettem jól,amikor hazamentem,bebújtam az ágyikómba,és ott biztonságot éreztem.Borzalmas.
2011. szept. 6. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen kedélyjavítót kaptál, sokféle van. Nekem sem jött be az első. Én olyan súlyos állapotban voltam, hogy már enni sem birtam. Találtak egy más tipusú antidepit számomra, amitől már másnap tudtam enni és csökkentek a tüneteim. Körülbelül 2 hónap alatt rendbe is jöttem.

Relaxálni szoktál rendszeresen? Engem megtanított a pszihológus, és nem hittem benne, de már működik.

2011. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Évcsi01 válasza:
Szia! Én is ezzel küzdök,pár hónapja fordult komolyra. Régebben szerettem emberek között lenni,amolyan társaság középpontja lenni,de mostanra teljesen magamba zuhantam. Már ki sem mozdulok a lakásból,ha nem muszáj. Szedek szorongás csökkentőt,de ettől még jobban befordultam szerintem.Agyban dől el,persze,ezt mindenki tudja,még a betegek is,de nem olyan könnyű kilábalni ebből. Félek az emberektől,undorodok tőlük,nem látom értelmét,hogy közéjük menjek. Ha mégis,ha idegen környezetben találom magam,akkor ugyanúgy rosszul leszek és halálfélelmem van. Valahogy le kéne küzdeni. :)
2012. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!