Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ilyen nehéz jól éreznem...

Miért ilyen nehéz jól éreznem magam?

Figyelt kérdés

Én tényleg igyekszem, hogy ne legyek pesszimista, hogy ne legyek szomorú, hogy ne legyek mindig lehangolt. Annyira igyekszem, minden nap sportolok is (ennek érdekében főleg) de hiába. Ha egy picit is sikerül "jól éreznem" magam, az is olyan törékeny. egy pillanat alatt elillan és már jönnek újból a rossz gondolatok, és a gödör feneke...

És azzal is küzdök, hogy AKARJAM, hogy ne legyek folyton rosszul, mert sokszor már arra sincs energiám...

Miért van ez? :((((( (Nagyon régóta tart ez)


2011. szept. 7. 19:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Szívesen meghallgatlak, ha szeretnéd.

(*feltolja az orrára a szemüvegét és jegyzetelni kezd :P)

2011. szept. 7. 20:05
 12/19 anonim válasza:
nem interneten kell ilyenekről beszélni az szart sem ér előben sokkal jobb, legalább tudod h nem szar le akihez beszélsz Hova valósi vagy? ha Nyíregyháza akkor besz*rok
2011. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell "besz*rnod, nem Nyíregyházi vagyok
2011. szept. 7. 20:10
 14/19 anonim válasza:
sajnálom, ha akarsz írhatsz privátban és lesz még1 "interneten összeszedett emberke" akivel megoszthatsz dolgokat.
2011. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen nincsenek barátaid. Biztos rengeteg pozitív tulajdonságod van, élj velük! Barátkozz. Egyedül mindent rossz csinálni. Vannak hobbijaid? Egy olyan ember, akinek széles az érdeklődési köre, és tesz is azért, hogy valaki legyen KIZÁRT, hogy ilyet érezzen. Hobbid? Ne panaszkodj!

Ajánlom neked, hogy olvass sikertörténeteket! Hidd el, sokat segít. Lehet az egy színész, vagy üzletember élettörténete is. Nagyon motiválóak tudnak lenni.

Elégedett vagy magaddal? Ha nem, akkor miért? Keresd az okokat, és próbáld leküzdeni. Valószínűsítem nincsen sikerélményed semmiben. Élj tevékeny életet, élj, bulizz, sportolj, járj el meccsekre, olvass, tanulj, alkoss!!! Színesítsd az egyéniségedet... és ba-rát-kozz:) mosolyogj az emberekre. Hidd el, jobb lesz!

2011. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

nem tudok mosolyogni. de most komolyan, elggé nagy erőfeszítésbe telik, és akkor is kiderül, hogy épphogy megrándítottam a számat. Mármint ha nem magától jön.

És én tényleg megpróbálok midnent! Sosem barátkoztam, kicsit tartok az emebrektől, de idén még ezt is megpróbáltam. Közeledek néhány emberkéhez, azonkívül sokat tanulok, nyelvekben kifejezetten jó vagyok. Midnent megpróbálok. Mégis valami mindig visszaránt. Mintha lenne egy kis csap az agyacskámban, ami néha megnyílik és méreggel árasztja el az egész mindenemet.

2011. szept. 7. 21:59
 17/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom tényleg... Szüleid? Szeretetben nőttél fel?

Mik a céljaid?

2011. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Miért nem barátkoztál soha??? Mit csináltál kisgyermekként? Hogy teltek a napjaid? Van testvéred?
2011. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
rendes cslaádban nőttem fel, sosem vertek tulajdonképpen, vannak testvéreim, célom semmi, a jövő egy nagy sötét örvény, fogalmam sincs. Nem volt nehezebb gyerekkorom, mint másnak.
2011. szept. 8. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!