Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, állandóan piszkáln...

Mit tegyek, állandóan piszkálnak? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval az osztálytársaim közül néhányan állandóan azzal jönnek,hogy nem vagyok szép,meg minden,de hát ez pedig ízlés dolga,s azért szerintem ezért nem kellene senkit se piszkálni...Nem tudom hogyan reagáljam le,megpróbáltam nem reagálni rá,észre sem venni,de nem hagyták abba...nem tudom mit csináljak,nem akarok kiakadni,vagy ha ki is akadok,nem akarom kimutatni,mert akkor csak még jobban csinálnák...Szivassam vissza,vagy mit? Néha leperegnek rólam a sértések,de néha meg nagyon rosszul esnek,szóval hangulattól függ...Egyáltalán nem is értem miért teszik ezt,hiszen sokszor hozzájuk se szólok,csak úgy elkezdik...Alig várom hogy vége legyen a sulinak,szerencsére idén érettségizem...Emígy szeretek suliba járni,de ezek miatt már kezd rémálommá válni...Mit tehetnék ,hogy az ügy jobbra forduljon?
2011. szept. 8. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem provokálnak, hogy valami reakciót kiváltsanak belőled. Most kezdték csak?
2011. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Máskor is volt már,néha csinálják,néha nem...Meg hát csak velem,másokkal is,de én már nem akarom ezt tűrni,elég volt eddig is...Tegnap a suliban nagyon belemelegedtem a dologba,s mindenkinek(ezek közül) megmondtam az őszinte véleményem,ami ugye bár jó nem lehetett,s ma már nem nagyon mertek szólni semmit...Nem is olyan nagy ászok,épp rájöttem,csak tudni kell nekik visszaszólni...
2011. szept. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!