Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért veszekszik velem állandóan?

Miért veszekszik velem állandóan?

Figyelt kérdés

A barátom 13 évvel idősebb, túl van egy váláson,(az asszony megcsalta).

Kint dolgozunk külföldön, de én most hazajöttem egy pár hétre.

Nagyon hiányzunk egymásnak, de nála ez már beteges!

Állandóan hívogat, és mikor felhív, akkor is csak veszekszik, és gyanúsítgat, hogy én biztos megcsalom.

DE ÉN NEM!!!!!

És hiába mondom neki, hogy nem, nem tudja felfogni!

Minden telefonbeszélgetésünk azzal telik, hogy ő levegővétel nélkül vádol, én meg hevesen tagadom.

És nem érti meg hogy nem csalom meg!

Kezd teljesen kikészíteni, öli belőlem a szerelmet!

Próbáltam már halk szóval, próbáltam hangosan, próbáltam mérgesen, határozottan, mindenhogy! De nem érti meg, hogy nem csalom meg!

Mit tennétek? Miért nem fogja fel, hogy nem csalom meg???

Nagyon fárasztó már a rengeteg vádat cáfolni.

Egyre jobban kivagyok...

De elveszíteni sem szeretném.


2011. szept. 27. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
küld el őt a b -udös-pics-ába ez meg fog a féltékenységével őrjíteni, ezt a kapcsolatot S.O.S. be fejezd be!!!!
2011. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg neki h béküljön ki magával az önértékelését rakja helyre Magában .enélkül nincs normális kapcsolat csak társfüggő:(

te abban segítesz neki h biztosítod őt a megbecsülés felől és az őszinteség felől. És ez azt jelenti h nem csalod meg nem flörtölsz ,és ezt meg is mondod ,nem vagy ilyen nem csinálsz ilyet,viszont ha bármi v bárki miatt már nem szereted azt is megmondod .itt kezdődik a játszmák mentes kapcsolat.


Az emberek komolyan veszik az igazi figyelmet és ha elmondod h más minőségben szeretnél élni+ a kapcsolatot (nem vitázni hülyeségeken) azon a másik is elgondolkodik .és ez a lényeg .a többi rajtatok áll.

2011. szept. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd le a telefont, ha elkezd szidni.
2011. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Főleg a másodiknak.
2011. szept. 28. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!