Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki rajtam kívül így éli...

Van aki rajtam kívül így éli meg a mindennapokat? Valami jó tanács vagy ötlet ami bevált vagy ami segíthet?

Figyelt kérdés

Szociális fóbia miatt nem bírok elhelyezkedni sehol.

Nem tudom leküzdeni az emberiszonyt a gyógyszer sem segített.


2011. szept. 30. 15:34
 1/8 A kérdező kommentje:
az előző munkahelyen is mindig rosszul voltam,mert mindent magamra vettem,hogy rólam beszélnek,kinevetnek,utálnak,hogy valami furcsa van rajtam hogy bámulnak...
2011. szept. 30. 15:41
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
jársz pszichiátriai kezelésre? mert a gyógyszer ebben az esetben elég kevés
2011. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
le kéne tenni a kábítószereket... ez lenne az első lépés :) aztán kezdjél el sportolni keress új hobbit ilyenek... a tömeget kerüld el aztán kész, de attól még lehet ismerkedni bárhol... sok időd van azzal foglalkozni mit gondolnak rólad mások és ez így nemjó.
2011. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is ilyen problémával küzdök, 30 éves nő vagyok. Ha gondolod írj privit és beszélgethetünk. amúgy merre laksz?
2011. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj egy hónappal ez előtt én mindent magamra vettem, de rájöttem valamire, hála a női ismerőseimnek akik ilyeneket irtek ki: Csak az szidja a másikét aki nincs megelégedve a sajátjával. Szal: csak az szólja le a másikét akinek valami baja van saját magával is. És van az a bizonyos szó amit az után kell mondanod magadba amiután beszólnak neked, a hátad mögött és te mgehallod. Mi is ez a szó, jah megvan.....:::LESZ@ROM:::....
2011. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ugyan nem fóbiám volt, hanem depresszióm, amiből sikerült meggyógyulnom.

Hiszem, hogy minden pszichés problémánk egyetlen okra vezethető vissza, az elszigeteltségünkre. Kitől?

[link]

2011. okt. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem vagy egyedül :/
2014. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled? Van valami változás? Sikerült megoldást találnod?
2014. márc. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!