Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » észrevettem magamon szorongási...

észrevettem magamon szorongási tüneteket buszon munkahelyen. Ehhez hozzájön a személyisg zavar, nehéz ismerkedés emberekkel és nem igazán tduok mirölbeszélgetni velük. és üldöési mánia is van. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
25/F 1évig drogoztam de ezek miatt tettem le 8honapja.
2011. okt. 1. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne pszichológushoz fordulnod szerintem.

A levendula, a citromfű és a macskagyökér alapú gyógyszerkészítmények pedig segítenek a szorongás tünetein mellette.

Ha ezek nem segítenek esetleg pszichiátr segítségét kérhetnéd, de az első a pszichológus legyen inkább.

2011. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elég a sorstársak keresése. Olyanoké, akik maguk is a "javulás" útjára léptek, akarnak lépni.

Ha ez a kibeszélés egymás támogatása nem elég, akkor orvoshoz kellene fordulnod.

2011. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Magnéziumot kezdtem el szedni egy kicsit jobb nincs akkora feszület.ez a kibeszélös dolog is jó ötletnek tünik!
2011. okt. 1. 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:

www.bura.hu


Van néha egy-két i-dióta, aki csak sz&rt kavarni jár oda, de általában nagyon jól lehet beszélgetni. És van pszichiáter is, éjszakánként, akinek felteheted a kérdéseket, ha valami gondod van.


De talán jobb volna, ha élesben is bevállalnál egy szakit, ha nagyon fiatal vagy, akkor a szem.zavarral sem muszáj egy életen át együttélned...

2011. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ez előtt te voltál a császár, ugye? Van itt egy 18 éves drogos is. Írjál neki. Hogy lássa, mi vár rá is. Hamar vége lesz a császárságának.
2011. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem mondom azt,hogy nem éreztem magam annak mert nem lenne igaz,de igy utolag.....inkább lettem volna egy átlag partyarc 3-4 whisky-colával a fejében. De én örülök hogy kletettem,és már beszéltem is egy pszichologussal,jövö hét kedden megyek hozzá.Karácsonyra szeretnék teljesen rendben lenni.
2011. okt. 5. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyen úgy.
2011. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!