Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, és falási...

Depressziós vagyok, és falási rohamaim vannak! Főleg az édességet kívánom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát orvosilag depressziós vagyok.Folyton éhes vagyok,és az édeset kívánom (csoki,süti,fagyi..) Mindig csak ennék!Már vagy 5 kilót híztam is,mégsem tudok megálljt parancsolni magamnak! Most mit tegyek? nem akarok meghízni!!!
2011. okt. 2. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Az első amit tanácsolni tudok, hogy ne vegyetek többet édességet, ha nincs miből, akkor nem is fogsz bezabálni.

És igyál sok folyadékot, teákat, ha tele velük a gyomrod az éhséged is csillapítja, legalábbis kevesebbet tudsz enni.

2011. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sport? pszichológus?
2011. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
próbálj meg zöldséget és gyümiket enni :)
2011. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kitágul a gyomrod, tovább fogsz hízni és semmi se lesz elég!!

Úgy van igyál helyette, vagy egyél gyümölcsöket, egyél hideg gyümölcsjoghurtot, vagy édesítsd éd.szerrel, az nem hízlal.

2011. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A depresszió az önszeretet hiánya lehet. Az életedből hiányzó "édességet" csokik, sütik, cukrok formájában szeretnéd pótolni. Nem a tünetet kell kezelni hanem a kiváltó okot! Én is ilyen voltam. Naponta megettem 2 tábla csokit meg egy csomó más édességet mellette...aztán utánaolvastam és rájöttem hogy kívülről próbálom pótolni az élet "édességét". Ma már cukrok nélkül is tökéletesen boldog vagyok, depresszióm sincs :)
2011. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz velem fogyizni akk megbeszélhetjük, én holnaptól kezdem! Egyáltalán nincs az egészségre a csoki és a nem sportolás, eddig én is azt csináltam kb. 18/l :)
2011. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztencia vizsgálat azonnal!
2013. febr. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!