Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 19 éves egyetemista vagyok....

19 éves egyetemista vagyok. Most kezdtem tanulmányaimat fent Budapesten. (vidéki vagyok ). Nem szeretek bulizni járni. Inkább moziba szeretek menni, vagy sétálni egyet a városba. Szerintetek furcsa vagyok? Lehet találni hasonló embereket mint én?

Figyelt kérdés

Egész gyerek koromon át nem nagyon voltak igazi haverjaim, se barátnőm.Persze az egyetembe már megismertem pár csoport társamat és fb-n fel vettek meg a mobil számot is cseréltünk, de csak suliba találkozok velük máshol nem.

Sajnos koleszba nem vettek fel, tehát a lehetőség, hogy a szobatársakkal lógjak nincs.Eléggé kicsinál hogy az életembe a sulin kívül nincs semmi.


2011. okt. 4. 14:31
1 2
 1/11 Andizsuzsi ***** válasza:
39%
Hát, ha egyetemre jársz, és amúgy is magányosan unatkozol, egy helyesírási szótárat forgathatnál időnként. Bocs.
2011. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igaz,ami igaz.

Ne haragudj,hogy ezt mondom,de a helyesírás most a lehető legkevésbé érdekel.

De amint túl leszek,vagy beletörődök a helyzetbe a te kedvedért megnézem. :D

2011. okt. 4. 14:48
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Én is ilyen vagyok, nem szeretek bulizni járni, de nekem vannak hobbijaim is, nem igaz rám az a rész, hogy a sulin kívül nincs más az életemben. Igen, furák vagyunk, mert az a normális, hogy az egyetemisták hétvégenként a kocsmában/diszkóban őrjöngenek részegen. Legalábbis nálunk hétfőnként mindig megy az arcoskodás, hogy ki mennyire rúgott be hétvégén. De ha ez számít normálisnak, akkor én szeretek fura lenni.
2011. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Azért láttunk már rosszabb helyesírást is itt. Lapozzunk.


Szóval:

nyugi, most kerültél ide, még minden idegen neked. Ez csak az első időszak még, szóval megértem, hogy magányosnak érzed magad, de idővel jobb lesz. Esetleg járj el valamit sportolni, ott is tudsz ismerkedni.

2011. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagy ettől fura, maximum oylan bulikat próbáld ahol nem aza lényeg h a véralkohol szinted minél hamarabb elérje egy jóféle bor szintjét, hanem ilyen dumálgatós. Foglalkozz a hobbyddal, olvass tanulj, sportolj, sétálj, csajozz
2011. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Andizsuzsi ***** válasza:
44%
Nem haragszom:) De ha téged 19 évesen zavar, hogy "nincs semmi", akkor neked kellene tenned valamit, hogy legyen. Helyetted nem tud senki kimozdulni. Nem vettek fel kollégiumba, de azért valahol laksz, gondolom. Albérlet? Egyedül? Aztán vannak csoporttársak. Gondolom van kötelező tesi. Válassz olyat, amit szívesen csinálsz, ott is tudsz ismerkedni. Esetleg valami csapatsportot - kézi, kosár, foci stb. Az egyetemen is szerveznek különböző programokat, nézd a hirdetőtáblákat, és ami a legfontosabb, MENJ EL! Mert érted menni senki sem fog.
2011. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek.

Most megnyugodtam,hogy más is van hasonló helyzetbe mint én.

Amúgy,igaz,hogy túl sokat vártam túl rövid idő alatt.

2011. okt. 4. 15:13
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Közelebb lennél mondanám, hogy beszélgessünk, de így csak annyit mondok, hogy próbálj meg hasonlóakat találni. Én is ilyen vagyok. Bulik után nézd meg kinek nem nyúzott a feje ahhoz menj oda barátkozni. :D Esetleg parkban, könyvtárban lehet még ismerkedni.


20/l

2011. okt. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy Somogy megyéből járok be,de mindenesetre köszi a könyvtáros tippet,ez még nem jutott eszembe. :)
2011. okt. 5. 09:14
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

ha bulizni nem is szeretsz, azért a zenét csak szereted? miért nem mész mondjuk valami szolidabb koncertre?

akár egyedül is benézhetsz mondjuk egy kávézóba/sörözőbe ahova sok egyetemista jár, mondjuk ha órák között van egy-két szabad órád, mert két lehetőség van, egyik, hogy ismerősbe botlasz, másik, hogy ismerkedsz új arcokkal.

biztos vannak hozzád hasonló érdeklődésűek a csoporttársaid között is, velük próbálj beszélgetni

2011. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!