Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 19 éves egyetemista vagyok....

19 éves egyetemista vagyok. Most kezdtem tanulmányaimat fent Budapesten. (vidéki vagyok ). Nem szeretek bulizni járni. Inkább moziba szeretek menni, vagy sétálni egyet a városba. Szerintetek furcsa vagyok? Lehet találni hasonló embereket mint én?

Figyelt kérdés

Egész gyerek koromon át nem nagyon voltak igazi haverjaim, se barátnőm.Persze az egyetembe már megismertem pár csoport társamat és fb-n fel vettek meg a mobil számot is cseréltünk, de csak suliba találkozok velük máshol nem.

Sajnos koleszba nem vettek fel, tehát a lehetőség, hogy a szobatársakkal lógjak nincs.Eléggé kicsinál hogy az életembe a sulin kívül nincs semmi.


2011. okt. 4. 14:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én középiskolás koromtól 9 évet voltam - túlnyomó részt - kollégista, ill. laktam albérletben.

Az javaslom neked, h. próbálj 'mindenre' elmenni, ami érdekel, és a tanulás mellett belefér.

Én jártam anno a kötelező (tantervi) előadásokon kívül érdekes előadók (tudományos) estjére, zenei estekre, kisebb koncertekre, klubokba, kedvenc bandák bulijaiba, színházba, moziba, rendszeresen könyvtárba, filmklubba, buliba, néha 'kocsmázni'.

Kötelező tesin heti 2-szer úsztam, 1-szer tornáztam, jártam (nőként) baseball-ra, falat mászni, barlangkutató egyesület keretén belül barlangászni, túrázni (tavasztól őszig). Tudatosan kerestem programokat, és egyre több ismerősöm, barátom lett a csoporttársak mellett.


+ a gólyatáborban összejöttem egy sráccal, akivel később kb. 2 évig jártunk (ő meg már egy kiterjedt ismerősi körrel ment az egyetemre (korábbi középiskolás osztály- és évfolyamtársak) + az ő évfolyamtársaik + ő lakótársaik.

Benne voltam a HÖK egyik szervezetében (külügyi bizottságnak hívták), így egyre több ismerősöm lett, és elég jól éreztem magam. Minden hozzád hasonló hallgatónak/fiatalnak (mert te ugye már jó esetben végeztél) hasonló jókat kívánok az egyetemi évekhez!

2017. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!