Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Már majdnem...

Mi bajom lehet? Már majdnem egy éve fokozatosan ezek a tünetek erősödnek bennem. Segíthet valaki?

Figyelt kérdés

Egy nagy trauma volt az életemben, 15 éves vagyok és minden egyre zavarosabb...

A tüneteim:

Nem tudok aludni,minden nap hajnali 5.00 és 5.30 között alszom el agy nehezen és dél felé kelek fel van mikor egész északa nem tudok elaludni és másnap északa alszom el, nyomasztó érzésem van, félek reszketek, ráz a hideg, memóriazavar, néha elfelejtem hogy mit néztem tegnap a tv-ben, vagy egy órája, nem tudok figyelni valamire mintha leállna az agyam, nincs önbizalmam, nincs étvágyam, ugyan éhes vagyok fáj a gyomrom de nem kívánok semmi ételt, bűntudatos érzésem van, hogy milyen jövőm lesz?, rossz kedvem van mindig, nem örülök semminek, nem tudok boldog lenni mint egy éve, bezárkózott vagyok, az utcára nem merek kimenni, unatkozom minden nap, és még vannak ilyesmi tüneteim. Kérem valaki aki segíthet írjon egy privát e-mail-t és elmondom a valószínűleg kiváltó okot.


2011. okt. 8. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
hogyan alszol délig? nem jársz suliba? :O
2011. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ok!
2011. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezen csak egy pszichológus tud segíteni.

Valószínűleg krónikus PTSD-ed van (poszttraumatikus stressz szindróma).

2011. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!