Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rá lehet szokni a személyiségf...

Rá lehet szokni a személyiségfejlesztő és önismereti csoportozásra?

Figyelt kérdés
Ilyen tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert nem tudom, mennyire normális az, ami velem most van. Másfél év alatt több önismereti és személyiségfejlesztő csoportra is jártam, most néhány hónapja erre nincs lehetőségem (mifelénk ilyesmire nagyon korlátozottak a lehetőségek), és nagyon hiányzik. Mondhatnám magamnak, hogy olvasgassak ilyen témájú szövegeket, dolgozzak magamon stb., de egyrészt ez már kevés, másrészt csodálkozva merül fel bennem a kérdés: Ilyen függőség is létezik?
2011. okt. 20. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Harcosok klubját! :)
2011. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem függőség. Normális dolog, hogy vágysz egyrészt a fejlődésre, saját magad még jobb megismerésére. Erre csak az nem vágyik, aki még nem tudja, milyen. Gondolom, hogy ott társaságod is volt, hasonló célokkal vagy problémákkal, az is normális, hogy ez hiányzik.
2011. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy hiányzik. És másfél év még nem volt sok.

Más, mint a könyvek, mert közösség.

Olyan barátaid nincsenek, akikkel legalább meg lehet beszélni ilyen témákat, pl. együtt olvasnátok ilyen témájú könyvet, együtt reflektálnátok magatokra?

2011. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!