Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől lehet? Kb egy hete...

Ez mitől lehet? Kb egy hete ingerült vagyok, de annyira, hogy már magamat is nehéz elviselni, úgy reagálok le dolgokat. Fáradékony vagyok, szédülök.

Figyelt kérdés

Pszichoterápiára járok kb fél éve, lehet, hogy egy "mélypont"nál tartok, és ezért vagyok ilyen?

A gyógyszereimet elhagytam fokozatosan, mert a pszichoterápia által szeretnék meggyógyulni, a pszichológus beleegyezett a gyógyszerelhagyásba. Tehát remélem nem az elhagyás miatt van, mert orvos egyezett bele, vagy ha attól is, akkor remélem 1-2 után elmúlnak a tünetek.

Hasonló tapasztalatok? Vagy talán ez az időjárás okozza az egészet?


2011. okt. 21. 12:42
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Saját tapasztalattal nem rendelkezem, de ha a másoké is jó, akkor azt mondom, hogy lehet, hogy a gyógyszerek enyhe függőséget okoztak és most, hogy kezded őket elhagyni, jelentkeznek az elvonási tünetek. Ez el fog múlni amint kitisztul a szervezeted, csak addig ne verd szét a világot és nem lesz semmi baj.
2011. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem, hogy tényleg így van :)
2011. okt. 21. 13:33
 3/4 bánomisén ***** válasza:
Szerintem igen. Viszont, ha legközelebb mész a pszichológushoz, tőle is megkérdezheted, neki nagyobb tapasztalata van e téren, mint nekem.
2011. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Meg fogom kérdezni. Amikor mentem, akkor csak 2 napja voltam idegbajos, azt mondtam is neki, nem mondott semmit, de most már egy hét után kezd aggasztani a dolog.

Köszi :)

2011. okt. 21. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!