Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 15 évesen pszichiáteri javasla...

15 évesen pszichiáteri javaslatra alprazolám hatású gyógyszer szedése nem túlzás?

Figyelt kérdés
Szerintem ennyi idősen nem tesznek jót ezek a tabletták (xanax, frontin) de manapság már pszichológusok és pszichiáterek már felírják. valakinek tapasztalat?
2011. okt. 28. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem ugyan nem érdekelne, csak oldódna meg a problémám. Bár úgysem merek elmenni orvoshoz...


18/F

2011. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jót tenni éppen jót tesz, csak a pl cigihez hasonló durvaságú függőséget okoz. ezt az egyet kell mérlegelni.
2011. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvosi felügyelet mellett hatásos lehet. A szülőnek is van felelőssége, hogy ide jutott a gyerek. legalább felügyeljen rá, amíg szedi. Amiről írsz, az köznyelven a xanax, vagy a Frontin. Lehet, hogy a gyerek akkora stresszben él, hogy az orvos ezt látta jónak. De miért itt kérdezed? Miért nem az orvosnál?
2011. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem én vagyok sem a gyerek, sem az anya, tehát nemnagyon kérdezhetek semmit az orvosnál.

és igen, részben a szülők miatt is jutott oda az illető

2011. okt. 30. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:
ideiglenesen oké,hogy a tünetek enyhüljenek,de közben el kell már kezdeni a pszichoterápiát!
2012. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!