Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan mondjam el hogy beteg...

Hogyan mondjam el hogy beteg lettem? Már fogytam 20kg-ot. Mindenkinek feltűnt Annyira jó érzés hogy dicsérnek, és mindenki elismerő pillantást vet rám.

Figyelt kérdés
De azt nem látják hogy keményen edzek, közbe nagyokat eszek és utána hánytatom magam mert lelkiismeret furdalásom van. Közben szedek egy csomó cuccot is... Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. nov. 1. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenképp mond el és minden igazságot !!! hidd el minél többet vársz annál rosszabb lesz, mivel a hajlandóság megvan benned mert kiírtad így csak erőt kell venned. Ha az én lányom nem mondaná el nekem és rosszabbul lenne belehalnék hogy nem vettem észre, állj oda és mond meg neki hogy örülsz hogy dícsérnek viszont van egy nagy problémád a módszerrel ugyanis beteg lettél. Ne halogasd! az egészséged megy rá!
2011. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Hagyd abba. Ennyi.

Ne haragudj, de nem is értem mi a bajod!

Döntsd el mi a fontosabb:

az egészséged, vagy az, hogy mindenki dícsérgessen?

Az mindenesetre semmit nem old meg, hogy itt nyivákolsz.


Mellesleg gondolod, hogy akkor is mindenki elájul a bomba alakodtól, amikor 38 kilósan infúzióval táplálnak? Akkor már késő lesz...

2011. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
89%

Én is ugyanebben a szituációban voltam. Szörnyű érzés volt, mikor mindenki dicsért, és kérdezték, hogy mindezt hogyan, én meg papoltam az egészségről, meg hasonlók, közben tudtam, hogy nagyon is undorító dolgot műveltem ezért...

Ha magadtól nem tudsz leállni, akkor mindenképp mondd el valakinek, aki segíteni tud, akiben megbízol... aki ellenőriz és leállít, ha kell...

nem folytathatod, gondolom ezt te is tudod, az összes negatív következménnyel együtt...

2011. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nehéz dolog, de mindenképp el kell mondanod. gondolom a családodra gondolsz, velük szeretnéd megosztani. én anyukámmal vagyok a legszorosabb kapcsolatban, ha valami komoly dologról szeretnék beszélni vele akkor sétálni hívom.

de nem csak a családoddal kellene beszélned, ebben a helyzetben pszichológus segítségére lenne szükséged.

gondolom duci lehettél azért utáltad meg a tested, de tudd, hogy nem vagy egyedül, barátnőm testével semmi gond nem volt mégis ilyen lelki állapotba került, de most már túl van rajta!! neki is javasoltam az orvosi-szülői segítséget és bevált!


hajrá csajszi! :)

2011. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De nem tudok leállni!!! ahogy hízok pár dkg-t azonnal megyek edzeni vagy hánytatni magam sajnos mindig kövér lány voltam.. és most nem szeretnék az lenni..
2011. nov. 1. 18:42
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Mások is le tudnak fogyni hánytatás nélkül.

Neked is menne, ha igazán akarnád.

Csak azt nem értem hogyan sportolsz, ha hánytatod magad. Ahhoz sok tápanyag, energia kell, hogy bírd.

Szerintem szedd össze a gondoltaidat, mit is akarsz, olvass utána, hogyan is lehet ezeket elérni, mert így extrán ártasz magadnak. Egyébként szomorú, hogy senki nem veszi észre amit magaddal művelsz.

2011. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatjátok annak aki beteg, mond a bagósnak hogy tegye le mert rákos lesz....
2011. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

18:40-es vagyok... megértelek abszolút, ugyanez volt velem is. Viszont itt nincs mese, vagy leállsz, vagy nem leszel ugyan kövér, de elbúcsúzhatsz a fogaidtól, nyelőcsövedtől, később egyéb kellemes dolgok is előjönnek...

Itt igazából nem nagyon tudunk neked segíteni, rajtad áll, a te életed... de ha ennyire nem megy, akkor mindenképp mondd el valakinek.

2011. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem sokáig fognak dícsérni, ha folytatod ezt. Hamarosan vért fogsz hányni. Talán már megesett, hogy a sok hányás után véreset köptél. Ha nem, hamarosan bekövetkezik. A nyelőcsöved tropára fog menni, és egy idő után tamponra sem kell költened. Hullani fog a hajad és a fogaid is. Egy csontsovány, fogatlan, kopasz lány senkiből nem fog tetszést kiváltani, csak sajnálatot, rosszabb esetben undort...
2011. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az anorexiásokban és a bulimiásokban rengeteg akaraterő van, hiszen ahhoz nagy akarat kell, hogy az életösztön és a szervezet jelzései ellenére is folytassák az önkínzó életmódjukat.


De ha van erre kitartásuk és erejük, miért nincs kitartásuk egészséges életmódot folytatni? Ezt magyarázza el nekem valaki!

2011. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!