Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy juthatok el pszichológushoz?

Hogy juthatok el pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Nem magánorvoshoz szeretnék menni, hanem TB által finanszírozotthoz.

Elég sokrétű a problémám, édesapám meghalt 5! éve, azóta képtelen voltam feldolgozni-elfogadni. A volt párom iszonyatosan megalázott, a mai napig nyögöm, holott van kapcsolatom, de olyan, mintha nem lenne. Teljesen egyedül érzem magam, és kilátástalannak ítélem meg a helyzetet.


Úgy érzem, szükségem van egy szakember segítségére, mert egy ideje nyugtatót szedek, és az ereimet is vagdosom néha.


2011. nov. 1. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
A háziorvostól kérj beutalót szakrendelésre. Jobbulást.
2011. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Háziorvos pszichiáterhez küld; az bogyót ír fel és csókoltat. Ha normális szakember kell, az sajnos fizetős. Vagy rosszul tudom? Nekem se ártana 1 normális, nem fizetős :(
2011. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok tovább gyógyszereken élni, 22 éves vagyok.

De egyedül képtelen vagyok leállni ezekkel.

1. nagyon szépen köszönöm:)

2. Neked is:) Merre fele laksz?:)

2011. nov. 1. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Baromság, amit javasolt, aki javasolt. Orvoshoz ugy kell menni, hogy bízni kell benne, hinni kell neki, és őszintének kell lenni hozzá. Csak, és kizárólag csak ekkor tud helyes terápiát választani, és hatékony gyógyszert felírni. Ha úgy megyek el a pszichiáterhez, hogy nem bízok benne, nem mondok neki semmit el a bajomból, akkor a gyógyszerem is csak olyan lehet. A pszichiáter sem varázsló, nem lát bele az agyunkba. Nekünk kell segítenünk a munkáját, hogy meggyógyíthasson. Ő írhat fel gyógyszeres kezelést, és kiutalhat neked sztk ra pszichológust is, hogy segítsen. Menj el a háziorvoshoz, és kérj beutalót a pszichiátriára. Ott meg kérjél időpontot, a kezelésre. Attól se félj, hogy meglátnak, mert általában betartják az időket, és nincs ott más, csak te és a doki. Írjál e-mailt, segítek. Én gyógyult pszichiátriaibeteg vagyok. Az sztk ingyenes, a gyógyszer nagyon olcsó. ( pl a nyugtatóm, a rivotril 50 ft volt 50 db. De az antidepresszáns is olcsóbb ( kb 400,. ft) akárha egy csodatea, ami sz.art se ér...
2011. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Küldtem privit, kedves 3.:)
2011. nov. 1. 23:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Én,aki hülyeséget írok, kecskeméti vagyok és hallotam már olyanokról,amit írtam. Max odáig jut a beteg,hogy pszichiáter,aki gyógyszet ír és nem küld tovább, nem beszélget :( Vagy van Kecskeméten ingyen beszélgetős doki?!
2011. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket! Aranyosak vagytok!:)
2011. nov. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!