Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek nagyon rossz az...

Mit tegyek nagyon rossz az életem senkinek nem kívánom mit tegyek hogy egy picit is jobban legyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek meg csalt a barátnőm e-miat mind két kezemen fel végtam az erem de sajnosn túl éltem be kerültem korházba és újból elő jött az epielpsziám és még csomó betegség elő jött a szüleim most váltak ell 1 hete és én már lelkileg és fizikaolag is a padlón vagyok mit tegyek hogy egy picit is jobb legyen az életem vagy ha nem akkor hogyan öljem MAGAM?
2009. máj. 6. 17:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Elősször is biztos szeretted a lányt de gondolom vannak barátaid. Lógj velük biztos nem zavarod őket.

1 lányért nem kell meg halni voltam már én is így de a haverok/barátok mindig segítettek...

2009. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj apafej szerintem van olyan dolog amit még meg akarsz tenni szóval öngyilkos ne legyél lehet még sokkal jobb.Azért mert megcsaltak fölvágni az ereid hát meg se érdemelt az a hülye lotyó. A szüleid elválnak ez számtalan emberrel előfordul, rajtad múlik h tartod e velük a kapcsolatot. Keress magadnak egy álmot,célt amiért dolgozol keress hobbit és csajozz mellesleg érdemes lenne pszichologikushoz járj mert ő tud segíteni ebben... Hidd el volt már nekem is elég rossz el se akard képzelni és a sors megmentett higgy benne hogy téged is most megmentett hogy kapj egy új esélyt
2009. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem így kell felfogni a dolgot... rengeteg embernek van rossz sorsa, szinte minden gyreknek elvállnak manapság a szülei, és nem csak téged hagy el a bnőd, de ők mégsem lesznek öngyilkosok, és mégsem akarnak meghalni. Mi lenne, ha minden rosszéletű ember megölné magát? Biztos van valami jó az életedben. Tedd azt előtérbe. Kezdj el valamivel foglalkozni, legyenek új hobbijaid, ismerkedj emberekkel, járj szakkörökre, edzésekre, bulikba, járj el a haverokkal, barátokkal szórakozni. Semmiképp se otthon ülj a gép előtt, mert az nem tesz jót, az még nekem is csak depressziót okoz, ha egész nap csak tévézek meg gépezek, és ki sem mozdulok.

Kezdj új életet, szerezz új barátokat (akár új bnőt is), és új hobbikat.

Én csak ezt tudom ajánlani. És sose felejtsd el, hogy nem csak neked van rossz életed, és lehethogy valaki örülne neki, ha olyan élete lehetne, mint neked.

2009. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Barátok? Haverok? Ők segíthetnek! Hány éves vagy? Biztos van még időd egy boldogabb életre, a legtöbb rajtad múlik. Talán az új ismeretségek kiszínezik a mindennapjaidat, de szerintem egy új párkapcsolat egy szerető lánnyal begyógyítaná a sebeket a lelkeden!
2009. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
SOHA SEMMIKOR nem ér annyit egy nő és egy egy férfi se, hogy eldobjuk miatta az életünket!!!!
2009. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én még csak 12 éves vagyok és már 4-szer akartam öngyilkos lenni mert nem szeretett senki, anyukám és apukám szededt tőlem el mindent h ne legyek az! Elvittek pszihológushoz is és ő sokat segített!
2009. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Keress egy új barátnőt, és lógj vele sokat.
2009. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
egy nő se ér ennyit...most mondhatnák mindenféle ilyen olyat hogy mit kéne most tenned, de az az igazság hogy ehhez idő kell hogy túl tedd magad ezeken a dolgokon,ha majd kicsit visszarázódsz és ismét kellőképpen életerősnek érzed magad akkor úgy is jön minden magától.
2009. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem is voltak hasonló problémáim.sokáig magamba zárkóztam, egyszer teljesen kiborultam, s mindent elmondtam szüleimnek...sokat segített már a tudat, hogy van aki odafigyel rám, és nem vagyok egyedül ezzel a problémával.ne zárkózz be az nem segít. én mindig arra gondoltam mennyi mindent nem próbáltam még ki az életemben.fel a fejjel!:)
2009. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
jah és ne várj azonnali javulást, ne gondolkodj azon, hogy jobban vagy-e már...mert valószínűleg tévesen fogod értékelni az állapotod...ez egy hosszú út, próbálj meg optimista lenni!hidd el, sikerülni fog!én hiszek benned!ne akarj csalódást okozni!;)majd írd meg privátba hogyan alakult az életed!:)
2009. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!