Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami agybetegség? Jól...

Ez valami agybetegség? Jól látom ugye?

Figyelt kérdés
Régebben is dilis voltam talán mostanság enyhült kicsit.Vagy lehet csak sajnáltatni akarom magam. Tehát régen néha most is az volt a szoksom,h meg kell érintenem egy tárgyat vagy különben történik vmi.. meg ilyenek. Amikor kicsi voltam volt vmi játék,amihez nem mertem hozzáérni,mert féltem,hogy én is játékká változok. A mostani ,,tüneteim" nem ennyire durvák,de ijesztőek.. pL. HA TÁRSASÁGBA KELL MENnem ideges vagyok ,amúgy se nagyon szeretnek nem tudok beilleszkedni. Meg a saját ksi világomban élek..és nem tudom elfogadnia változásokat..annyitól rossz lesz a kedvem,ha egy tök idegen gyerek átkerül msáik suliba meg ilyenek. Ja és sokat avgyok rosszkedvű és szinte nem érdekel semmi..csak 1-2 dolog betegesen de uténa azt is megunom..( 1 nap után) 14/l
2011. nov. 5. 23:11
 1/4 Antimod ***** válasza:
Agybetegségnek nem nevezném, kisebb szorongásaid vannak szerintem a leírtak alapján. Ha nagyon zavar, keress fel pszichológust.
2011. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább kényszerbetegség, próbálj változtatni rajta ha nem megy akkor agykurkász mint ahogy előttem is írták, hidd el segít.
2011. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
Szerintem is kényszerbetegség, érdemes róla szakemberrel konzultálni.
2011. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú ez azért megnyugtató..ezen lehet változtatni:) köszönöm a válaszokat
2011. nov. 5. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!