Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem írják fel, honnan...

Ha nem írják fel, honnan tudnék beszerezni olyan nyugtatót, ami nem kapható vény nélkül? (Frontin v. Xanax)

Figyelt kérdés
Szorongásos pánikrohamok miatt kellene. Hallottam róla, hogy valahol be lehet szerezni, de fogalmam sincsen, hogy merre.
2011. nov. 13. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg pánikrohamaid vannak akkor simán felírják ha elmész dokihoz. máshogy nem tudod legálisan beszerezni, neten ilyenekkel ne is próbálkozz mert ki tudja mit sóznak rád.
2011. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg vannak, csak az baj, h egy idő után hozzászokott a szervezetem, és többet kellett bevennem, hogy ugyanazt a hatást elérjem. És mondták, hogy nem tesz jót az idegrendszernek stb, hogy ha többet szedek, és ezért nem írják fel. Viszont nagyon nehéz ezzel együtt élni. :S
2011. nov. 13. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Bírj ki pár hetet, akkor már nem lesz tolerancia és a "hagyományos" dózis is hatni fog.


Amúgy a piacokon a közgyógyos roma honfitársaink rendszeresen árulják a gyógyszereiket, hogy a kérdésre is válaszoljak, mindenesetre nagyon nem ajánlom, hogy öngyógyszerezésbe kezdj, mert hosszú távon csak nagyobb bajt csinálsz. Inkább fordulj orvoshoz!

2011. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!:)
2011. nov. 13. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Még azt lehagytam, hogy abban a pár hét gyógyszermentes időszakban alkoholt sem kellene fogyasztani, ugyanis a BZD-k és pia között kereszttolerancia van.
2011. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt pl nem tudtam.
2011. nov. 13. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: az orvos a szükséges mennyiséget mindig felírja. Ha úgy érzed, hogy ez neked kevés, akkor menj vissza, és a doki lecseréli az antidepresszánst. De gondolom, ismer téged....
2011. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

próbáld meg itt: sunnyhoney@freemail.hu


Ő egy ismerősöm aki dél amerikába utazik és oda nem viheti magával így eladja az ő xanaxát.

Van egy doboza amiből csak pár db hiányzik és van egy receptje is amit kiváltható,így biztos lehetsz benne,h nem kamut kapsz.

Ha érdekel írj neki,hátha tud segíteni.

2011. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!